Czy istnieją piosenki, które pokocha każdy? Z pewnością nie, dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie listę 10 propozycji i mamy nadzieję, że któraś z nich Ci się spodoba.

Jeśli lubisz słuchać muzyki i chciałabyś odkryć coś nowego, to czytaj dalej!

10 piosenek, które pokochasz

#1. Bitamina ,,Dom”

Piosenka, którą pokochasz wsłuchując się w tekst. Często spotykamy piosenki, które wpadają w ucho, ale ich tekst jest bez sensu. Ten zespół tworzy wspaniałą muzykę i każdemu ją polecamy.

#2. Quebonafide ft. Klaudia Szafrańska ,,Candy”

Utwór, który zapewne jest Ci znany. Spokojny i bardzo romantyczny. Kto by się tego spodziewał po Quebonafide. Również Kasia Szafrańska pokazała swój prześliczny głos w jak najlepszym świetle.

#3. Manchester ,,Lubię twoje włosy”

Piosenka z roku 2011, którą niedawno odkryłyśmy, ale szybko stała się naszym ulubieńcem. Spokojna, klimatyczna, świetny tekst i melodia.

#4. Happysad ,,Bez znieczulenia”

Kolejna świetna piosenka, która nie jest nowością, ale zawsze chętnie do niej wracamy. Wydana w roku 2013, zdobyła serca wielu ludzi. Jesteśmy niemal pewne, że kiedyś już ją słyszałaś 🙂

#5. Jamal ,,Peron”

Swego czasu ta piosenka była bardzo popularna. Teraz jest już trochę zapomniana, ale warto do niej wrócić. Właśnie dlatego chcemy Ci o niej przypomnieć.

#6. Paweł Domagała ,,Opowiem Ci o mnie”

Wspaniały aktor tworzący jeszcze lepszą muzykę – brzmi jak marzenie, prawda? To stało się naprawdę. Jego głos wywołuje u ludzi ciarki, a od jego piosenek można się uzależnić.

#7. Afromental ,,Zaufaj”

Jedna z ostatnich nowości. Piosenka stworzona do filmu „Kobieta sukcesu”. Naszym zdaniem zespół poradził sobie z zadaniem. Utwór jak dla nas to majstersztyk, szczególnie że zespół ten w większości znany jest z ciężkiej muzyki.

#8. GrubSon ,,Na szczycie”

Nawet jeśli na co dzień nie słuchasz GrubSona, to ta piosenka powinna Cię złapać za serce. My mogłybyśmy jej słuchać na okrągło.

#9. Kasia Popowska ,,Tyle tu mam”

Piosenka z 2017 roku, cudowna. Kasia urzekła nas tym numerem. Na bardzo piękną barwę głosu, która idealnie zgrała się z w całość z utworem.

#10. LemOn ,,Scarlett”

Utwór, który do dziś dnia jest na naszej liście najukochańszych piosenek. Jesteśmy wielkimi fankami tego zespołu i uwielbiamy wszystko co stworzą, ale to jest po prostu poezja. Emocjonalność i przekaz idealnie się tu komponują.

Z pewnością wszystkie nasze propozycje przypadną Ci do gustu, ale jeśli chcesz to stworzymy listę z danego gatunku, bo muzyka to nieodłączny element naszego życia. Chętnie też posłuchamy Twoich ulubionych utworów, dlatego napisz tytuł w komentarzu 🙂 Jeśli będzie ich dostatecznie dużo, dodamy taką listę na naszej stronie.
Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj