10 rzeczy, które kojarzysz z dzieciństwa
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/604397212477245576 || https://pl.pinterest.com/pin/26036504087700445 || https://pl.pinterest.com/pin/321796335885555774 || https://pl.pinterest.com/pin/281543716898094

Ten wpis pozwoli Ci wrócić wspomnieniami do beztroskich czasów z dzieciństwa. Oto kolejne 10 rzeczy, które z dużym prawdopodobieństwem kojarzysz ze swojego dzieciństwa.

10 rzeczy, które kojarzysz z dzieciństwa – CZĘŚĆ 2

#1. Gra – Operacja

Gra, która polegała na przeprowadzeniu operacji pozbycia się zbędnych przedmiotów z ludzkiego ciała. Trzeba było to zrobić jak najostrożniej, tak aby nie zapaliła się czerwona lampka.

#2. Piaskownica – żółw

Piaskownica w kształcie żółwia gościła na podwórkach i w ogródkach wielu dzieci.

#3. Pasta do zębów z nadrukami z bajek

W sklepach często można było znaleźć pasty z serii naszych ulubionych bajek z dzieciństwa, np. Hello Kitty, Barbie, księżniczek Disney’a.

#4. MovieStarPlanet

Jest to gra, która istnieje do dzisiaj. Polega na stworzeniu postaci, która jak sama nazwa wskazuje – ma zostać gwiazdą filmową.

#5. My Scene

My Scene to seria amerykańskich lalek, wypuszczona przez firmę Mattel. Oprócz lalek powstało wiele innych gadżetów z tej serii, np. segregatory, karteczki, plecaki, gry.

#6. The Care Bears

Maskotki, przedstawiające kolorowe misie, powstały na podstawie serialu animowanego o tej samej nazwie.

#7. Misie Episie

Interaktywne misie, których noski świecą na różne sposoby, w zależności od tego, czy należy je nakarmić, czy też położyć spać.

#8. Stardoll

Gra polega na stworzeniu swojej postaci, dzięki której możemy wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, tworzyć własne projekty ubrań oraz fryzur. Istnieje do dziś, więc nadal można w nią zagrać.

#9. ZhuZhu Pets

ZhuZhu Pets to seria interaktywnych chomików, które potrafią się same poruszać.

#10. Bransoletki z cukierków

Chyba każda dziewczynka po zobaczeniu tej bransoletki w sklepie, musiała ją mieć! Początkowo służyła jako ozdoba, ale potem bardzo szybko znikała z wiadomych przyczyn 🙂

Na koniec utwór, który również może skojarzyć się z czasami dzieciństwa.

Daj znać w komentarzu, czy powyższe przykłady pozwoliły Ci cofnąć się chociaż na chwilę w czasie! 🙂

Czytaj także: 10 rzeczy, które kojarzysz z dzieciństwa

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj