Poznajcie 15-baletnicę w rozmiarze XXL. Ta dziewczyna to prawdziwa fighterka!

Lizzy Howell stała się gwiazdą internetu w zaledwie kilka dni. Wszystko za sprawą nagrania z jej tańcem. Co w nim takiego niezwykłego? To nie sam taniec jest szokujący, a raczej waga dziewczyny. Przywykliśmy do tego, że baletnice są bardzo szczupłe, a wręcz chude. Lizzy jest zupełnym tego zaprzeczeniem. Dziewczyna ma sporą nadwagę i… jest szczęśliwa! Choć wiele osób wmawiało jej, że nie nadaje się do baletu i powinna schudnąć, ona nie przejmuje się i po prostu robi to, co kocha!

15-letnia baletnica XXL

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

  1. Wkurza mnie takie coś. Wiem, że zaraz zostanę zhejtowana, ale cóż.
    Czemu ta dziewczyna nie przejdzie na dietę i zacznie ćwiczyć? Czemu ona wmawia sobie “jestem szczęśliwa, bo jestem sobą” , “moja waga nie jest ważna, ważne że robię to co kocham”, blablabla. Przecież gdyby miała motywację, mogłaby zacząć zdrowo się odżywiać i ćwiczyć, mogłaby schudnąć. Więc po co jeszcze chwali się w internecie tym, że nie chce się wziąć za siebie? Bo taka jest prawda. Po prostu jej się nie chce i wmawia sobie, że ma zajebiste życie. Nie, nie mam nic do grubych ludzi, ale tylko do takich, którzy widzą w sobie możliwości do zmiany, a nie nic nie robią i jeszcze się z tego cieszą.

  2. I fajnie ! Jeżeli uwielbia swoje hobby i nieważne jak wygląda , bo przecież wygląd nie jest najważniejszy i ile ważymy, a ważne że jesteśmy sobą, lubimy nasze hobby i robimy swoje.
    Lubię takie osoby , które mimo krytyki innych osób, robią swoje .
    Życie jest tylko jedne, wykorzystajmy je !~
    Pozdrawiam :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię