choinka diy

W tym wpisie pokażę Ci moje ulubione pomysły DIY na choinki świąteczne. Zachęcam do przeczytania.

Święta Bożego narodzenia już za rogiem ? najwyższy czas pomyśleć więc o ozdabianiu swojego mieszkania czy świątecznego stołu. Oprócz tradycyjnych stroików bardzo dobrze spełnią się w tej roli choinki, które możesz wykonać samemu. Taka ozdoba na pewno zachwyci innych, a i Tobie przyjemność sprawi jej wykonanie (poczujesz święta!).

3 proste i piękne pomysły na ręcznie robione choinki

#1. Choinka z piórek:

Do jej wykonania potrzebujesz: stożek styropianowy lub własnoręcznie wykonany stożek z kartonu, dowolnej wielkości, kolorowe piórka (kupisz je np. w sklepach papierniczych lub w Empiku), klej na gorąco i koraliki.

Wykonanie: końcówki piórek gęsto przyklejaj klejem na gorąco do stożka, zaczynając od góry. Na samym końcu, na brzegach piórek przyklej koraliki.

#2. Choinka z makaronu:

Do jej wykonania potrzebujesz: (tak jak w poprzednim przypadku) stożek kartonowy lub styropianowy, makar (najlepiej sprawdzają się kokardki i muszelki), klej na gorąco, spray oraz do ozdoby koraliki, wstążki i brokat.

Wykonanie: do stożka przyklejaj makaron, możliwie jak najgęściej. Następnie pomaluj choinkę sprayem. Na samym końcu przyklej koraliki oraz kokardki, w puste miejsca. Jeśli chcesz, możesz dorobić pień drzewka z rolki po ręczniku papierowym.

choinka diy
Autor: KateHop

#3. Choinka z płatków kosmetycznych

Potrzebujesz: płatków kosmetycznych, stożka, kleju na gorąco, koralików i wstążek.

Wykonanie: przyklejaj płatki od góry, tak żeby lekko na siebie nachodziły. Ozdób koralikami i kokardkami.

Jak Ci się podobają powyższe pomysły?

Czytaj także: DIY: 5 prostych pomysłów na samodzielnie wykonane bombki na choinkę!

Źródło zdjęć: Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj