Jak sprawić, żeby chłopak kochał Cię jeszcze bardziej? W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek.

Marzysz o tym, aby Twój chłopak po prostu za Tobą szalał? W tym wpisie znajdziesz kilka prostych wskazówek, dzięki którym on pokocha Cię jeszcze mocniej.

Jak sprawić, żeby chłopak kochał Cię jeszcze bardziej?

#1. Bądź wobec niego czuła

Nie tylko dziewczyny potrzebują czułości. Chłopcy również są zadowoleni, kiedy okazujemy im uczucie. Dotyk oraz miłe słowa potrafią zdziałać cuda.

#2. Pozwól mu czasem wyjść bez Ciebie

Chociaż się kochacie i chcecie spędzać razem każdą chwilę, to obojgu Wam dobrze zrobi mała zmiana towarzystwa. Oczywiście nic na siłę, ale jeśli on chce gdzieś wyjść bez Ciebie to po prostu pozwól mu na to. On z pewnością to doceni.

#3. Zostawiaj mu liściki

Jest to co prawda dosyć staromodna metoda, w końcu mamy maile, smsy… Z pewnością jednak Twój ukochany będzie mile zaskoczony kiedy znajdzie w swoim plecaku miłosne wyznanie spisane na kartce.

#4. Nie zmuszaj go do zwierzeń

Nie wszyscy chłopcy lubią się zwierzać. Niektórzy wolą przeżywać w samotności to, co ich gnębi. O ile chłopak sam do Ciebie nie przyjdzie, to nie próbuj na siłę wyciągać z niego informacji.

#5. Zaskocz go czasem

Robienie miłych niespodzianek i wychodzenie z inicjatywą to nie tylko rola chłopaka. Dobrze by było gdyby czasem role się odwróciły. Kup mu jakiś drobiazg, przygotuj coś do jedzenia albo zaproponuj nowe miejsce spotkania, a on będzie wniebowzięty.

#6. Doceniaj go

Chłopcy lubią czuć się potrzebni i wiedzieć, że są w naszych oczach najlepsi. Pamiętaj, żeby często go doceniać i podziwiać, a on będzie za Tobą szalał.

Polecamy: 7 najlepszych porad miłosnych dla nastolatek

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj