Podoba Ci się chłopak, ale nie jesteś pewna, czy on również jest Tobą zainteresowany? W tym wpisie znajdziesz 3 sygnały, że nie masz u niego szans.

Jeśli podoba Ci się jakiś chłopak, ale nie jesteś przekonana, czy on czuje to samo, to poniżej znajdziesz 3 sygnały, które świadczą o tym, że NIE masz u niego szans.

3 sygnały, że nie masz u niego szans

On mówi, że nie jest gotowy na związek

Te słowa niemal w 99% przypadków należy rozumieć jako ,,nie jestem Tobą zainteresowany, ale boję się powiedzieć to wprost?. Zakochany czy zauroczony chłopak, na pewno by Ci tak nie powiedział, tylko wręcz przeciwnie ? próbowałby Cię przekonać do siebie.

Poprzez znajomość z Tobą próbuje zbliżyć się do Twojej przyjaciółki

Na początku może to być trudne do rozszyfrowania, ponieważ każdy jego gest będziesz odbierać jako znak, że mu się podobasz. Jeśli jednak zauważysz, że on podczas rozmowy często nawiązuje do Twojej koleżanki i podpytuje Cię o nią, może to oznaczać, że tak naprawdę nie chodzi mu o Ciebie.

Dałaś mu do zrozumienia co do niego czujesz, a on zaproponował Ci przyjaźń

Nie licz na to, że z czasem on się w Tobie zakocha. Takie historie oczywiście czasem się zdarzają, ale tak naprawdę nie masz na to żadnej pewności, a na pewno będziesz cierpieć, szczególnie widząc go w towarzystwie innych dziewczyn.

Któryś z sygnałów pasuje? Głowa do góry! Tego kwiatu jest pół światu i jesteśmy przekonane, że spotkasz jeszcze w życiu mnóstwo chłopaków i to o wiele fajniejszych 🙂

Polecamy: Dlaczego wciąż trafiasz na nieodpowiednich chłopaków?

sygnały że nie masz u niego szans

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. jak powiedziałam mu o uczuciach,on powiedział, że nie wie, co czuje i że go tym zaskoczyłam, a kiedy chciałam zakończyć temat i go przeprosiłam powiedział, że pogadamy w szkole i że każdy ma prawo mieć uczucia. Od roku zachowywał się tak jakby był moim chłopakiem i wszyscy jego najbliżsi przyjaciele mówili, że mu się podobam. Co to znaczy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj