Źródło: Pinterest

Nie masz pomysłu na świąteczne upięcie włosów? W tym wpisie znajdziesz 4 super pomysły!

Święta już jutro, a Ty nadal nie masz pomysłu na upięcie włosów? W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie 4 super propozycje. Każda z fryzur wygląda elegancko, a dzięki dodatkom, takim jak czerwona kokarda czy delikatna biżuteria, mają charakter świąteczny.

4 super pomysły na świąteczne upięcie włosów!

#1. Luźny warkocz

To proste upięcie może wyglądać świątecznie, jeśli dodasz do niego czerwony akcent w postaci kokardy. Pamiętaj, żeby rozluźnić nieco splot, dzięki czemu włosy nabiorą objętości. Możesz także zapleść dwa warkocze.

fryzury idealne na Święta
Źródło: Pinterest

#2. Proste upięcie

Tę fryzurę dość łatwo wykonać, a wygląda naprawdę pięknie. Wystarczy zebrać średniej wielkości pasmo włosów na wysokości skroni i podzielić je na dwie lub trzy części. W zależności od tego, na jaką wersję się zdecydujesz, skręć luźno ze sobą dwa pasma lub zapleć luźno ze sobą trzy pasma, owiń wokół głowy i przymocuj przy użyciu wsuwki. Powtórz tę czynność z drugiej strony. Wetknij w kilku miejscach ozdobne spinki i delikatnie powyciągaj niewielkie pasemka włosów, aby nadać fryzurze lekkości.

fryzury idealne na Święta
Źródło: Pinterest

#3. Efektowny skręt

Do wykonania tej fryzury możesz potrzebować pomocy drugiej osoby. Zacznij od wyprostowania włosów i natapirowania na czubku głowy, a następnie zebrania ich i spięcia z boku głowy. W kolejnym kroku zacznij skręcanie, kierując się ku przeciwległym boku głowy. Na wysokości karku zwiąż włosy gumką. Na sam koniec wysuń kilka pasm włosów, aby luźno wisiały po bokach.

fryzury idealne na Święta
Źródło: Pinterest

#4. Podwójny skręt

Ta fryzura jest podobna do naszej drugiej propozycji. Różnica polega na tym, że po zrobieniu pierwszego upięcia, należy zrobić kolejne – nieco niżej.

fryzury idealne na Święta
Źródło: Pinterest

Czytaj także: Jak zrobić paznokcie śnieżynki krok po kroku

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj