Kryzys w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/106890191149923555

Poznałeś interesującą dziewczynę, ale nie jesteś pewny, czy chcesz się zaangażować w tę znajomość? W tym wpisie przedstawiamy 5 dowodów na to, że jesteś gotowy na poważny związek!

Choć nie zawsze podryw musi kończyć się związkiem, wiele osób właśnie tak to sobie wyobraża. Czasami chcemy się jedynie zabawić, jednak kiedyś poznajemy kogoś odpowiedniego, chcemy aby ta znajomość przerodziła się w coś więcej. Masz wątpliwości, czy na pewno chcesz poważnego związku? Poniżej znajdziesz 5 dowodów, które świadczą o tym, że jesteś na to gotowy!

5 dowodów na to, że jesteś gotowy na poważny związek

#1. Odwołałbyś dla dziewczyny spotkanie z kolegami

Jak ważni są dla Ciebie koledzy? Czy umiałbyś zrezygnować ze spotkania z nimi, gdyby Twoja dziewczyna Cię o to poprosiła? Kiedy jesteśmy w poważnym związku, zmieniają się nasze priorytety, a przynajmniej powinny. Już nie kumple, a partnerka i jej potrzeby powinny być dla Ciebie najważniejsze.

#2. W razie wpadki stanąłbyś na wysokości zadania

W wieku nastoletnim mało kto planuje zakładanie rodziny, ale rozpoczynając współżycie, musisz liczyć się z tym że dziewczyna zajdzie w ciążę. Czy w takiej sytuacji wziąłbyś na siebie odpowiedzialność za nią i Wasze dziecko? Jeżeli nie jesteś pewny, jakbyś się zachował, to może oznaczać, że nie dojrzałeś jeszcze do poważnego związku.

#3. Umiesz dochować wierności

Jedną z podstaw udanego związku jest wierność. Jeśli wiesz, że nie potrafisz jej dochować, lepiej odpuść sobie poważne relacje. Nie ma nic złego w częstej zmianie partnerek, pod warunkiem, że one są świadome Twojego podejścia i nie robisz im złudnych nadziei.

#4. Potrafisz przełożyć potrzeby innych ponad swoje własne

Miłość polega na tym, że dobro drugiej osoby potrafisz postawić ponad swoje własne. Zastanów się, czy dla miłości potrafiłbyś się tak poświęcić, czy jednak to siebie stawiasz zawsze na pierwszym miejscu.

#5. Byłeś już kiedyś w związku

Tak naprawdę, aby zyskać pewność, że jesteś gotowy na poważny związek, dobrze byłoby się wcześniej sprawdzić. Jeżeli byleś już kiedyś w związku i trwał on dłużej niż miesiąc, to można powiedzieć, że masz już jakieś doświadczenie. O ile w tym czasie nie czułeś się jak na uwięzi i myślałeś o tej znajomości w dłuższej perspektywie, to znak, że potrafisz stworzyć coś głębszego.

A Ty, jesteś gotowy na poważny związek, czy wybierasz przelotne znajomości? Daj nam znać w kometarzu!

Czytaj także: Kiedy wyznać miłość dziewczynie?

Kryzys w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/579416308287877914

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj