jak poprawić swoje CV

W tym wpisie znajdziesz 5 kursów, dzięki którym Twoje CV będzie bardziej interesujące.

Zastanawiasz się, dzięki jakim kursom możesz łatwo zapunktować u przyszłego pracodawcy? A może szukasz kreatywnych sposobów na to, aby spędzić swój wolny czas, przy okazji ucząc się czegoś, co przyda Ci się w życiu? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie! ?

5 kursów, dzięki którym Twoje CV będzie ciekawsze

Zobacz, jakie kursy mogą być przydatne w pracy. Większość z naszej listy możesz zrobić za darmo i online. Wymagają nieco wysiłku, ale ich efekty będziesz dostrzegała niemal przez całe życie!

1. Kurs pierwszej pomocy

Kurs, który przyda się niemal wszędzie, nawet w codziennym życiu. Nie jest trudny, ale wymaga nieco zajęć praktycznych, dlatego dla lepszych efektów najlepiej przejść go w upoważnionej do tego placówce. Jeśli chcesz podjąć się nauki na własną rękę, możesz poprosić nauczyciela w szkole o taki kurs lub samemu znaleźć materiały w Internecie.

2. Kurs językowy / certyfikat

W Internecie można znaleźć wiele aplikacji czy kursów do darmowej nauki języka. Jeśli chcesz podejść do tego bardziej profesjonalnie, możesz wykupić dodatkowe lekcje w szkole językowej, aby na koniec zdać egzamin i otrzymać certyfikat. Niestety koszty mogą być wysokie, ale umiejętność biegłego mówienia w języku obcym jest teraz bardzo ceniona przez pracodawców.

3. Kurs szybkiego / bezwzrokowego pisania

Kurs możesz zrobić za darmo i online, a przyda się w szczególności, kiedy planujesz pracować w przyszłości na komputerze. Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i to bez patrzenia na nią z pewnością zaimponuje niejednemu pracodawcy. Zajrzyj na stronę: www.pisaniebezwzrokowe.pl

4. Kurs na prawo jazdy

Ukończenie prawa jazdy nie należy do najtańszych rzeczy, ale za to przyda się nie tylko w pracy, ale i w życiu codziennym. Pracodawcy bardzo często poszukują kogoś, kto posiada ten dokument i nie boi się wsiadać za kółko.

5. Kurs komunikacji interpersonalnej

Skuteczne komunikowanie się i przemawianie do ludzi może być bardzo potrzebną umiejętnością w pracy, szczególnie jeśli marzy Ci się posada lidera czy dyrektora. Takie kursy są niestety dość drogie, ale za to możesz zrobić je online. Często także w szkole organizowane są spotkania z osobami, które uczą podstaw komunikowania się z ludźmi.

Ukończyłaś jakiś przydatny kurs, którego nie ma na naszej liście? Pochwal się nim w komentarzu! 🙂

Polecamy: Wakacyjny nabór do redakcji 2021!

jak poprawić swoje CV
Photo by energepic.com from Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj