Jak powiedzieć chłopakowi o ciąży?
Pexels

Ada zaszła w ciążę z chłopakiem, którego zna od niedawna i nie wie, jak ma mu o tym powiedzieć. Przeczytajcie jej list.

,,Hej, jestem Ada i mam mega problem. Bardzo proszę o rady, chociaż wiem, że to głównie moja wina, że znalazłam się w takiej sytuacji.

Kamila poznałam na wyjeździe studenckim. Od razu wpadliśmy sobie w oko i byliśmy nierozłączni. Zupełnie jakbyśmy byli parą. Ostatniego wieczoru zrobiliśmy to, aby nigdy o sobie nie zapomnieć. Teraz okazuje się, że jestem w ciąży! Nie myśleliśmy o zabezpieczeniu, bo poniosły nas emocje.

Z Kamilem mamy nadal kontakt, ale on jest z innej miejscowości. Co prawda to tylko godzina drogi pociągiem, więc nie jest daleko, ale on nie ma na razie auta i jeszcze się nie widzieliśmy od czasu wyjazdu.

Nie wiem, jak i kiedy mam mu powiedzieć o tym, że będziemy mieli dziecko. Jesteśmy jeszcze dość młodzi, no i nie znamy się bardzo długo, więc nie wiem, jak on na to wszystko zareaguje. Próbowałam go namówić, żeby przyjechał, ale wykręca się pracą, bo sobie dorabia z pubie. Może ja powinnam pojechać do niego? Ma ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę”.

Jak powiedzieć rodzicom o nieplanowanej ciąży?
Pexels

4 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z dziewczynami. Najlepiej będzie, gdy pojedziesz do Kamila i mu o tym powiesz. Trzymam kciuki! Jestem pewna, że sobie poradzisz! ?

  2. Kochana moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć o tym jak najszybciej, abyś nie pozostawała dłużej w tej sytuacji sama. Razem zawsze raźniej, a może okaże się, że Kamil pozytywnie zareaguje i wykaże się dla Ciebie olbrzymim wsparciem. Dlatego nie zwlekaj i koniecznie daj znać jak się potoczy sytuacja. Powodzenia! Pamiętaj pomimo wszystko jesteś mądrą i silną babką więc wierzę, że dasz sobie radę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj