Filmy idealne na wieczór
Źródło: Pinterest

Jeśli macie trochę czasu wolnego i nie wiecie co z nim zrobić, to zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi kolejnymi propozycjami serialowymi.

W tym wpisie przedstawiamy Wam pięć polskich telenoweli różnych gatunków. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.

5 polskich seriali, które warto obejrzeć #2

#1. ?Belfer” (2016-2017) – fabuła serialu kręci się wokół tajemniczej śmierci uczennicy szkoły średniej. Nowy nauczyciel próbuje rozwikłać tę zagadkę. Odcinki dwóch serii można obejrzeć na stronie player.pl.

#2. ?Diagnoza” (2017-2019) – telenowela medyczno-kryminalna, przedstawiająca losy głównej bohaterki (Anny), która po wypadku komunikacyjnym trafiła do szpitala z amnezją. Serial ten był również emitowany na Ukrainie. Można go obejrzeć na stronie player.pl.

#3. ?Nasz nowy dom” (od 2013) – jest to program typu reality show, prowadzony przez Katarzynę Dowbor. W każdym odcinku jest pokazana historia nowej rodziny, która boryka się z różnymi problemami i nie ma godnych warunków do życia. Ekipa Polsatu podejmuje się wyremontowania ich domu. Ramówkę można oglądać na Polsacie i Super Polsacie oraz na stronach ipla.tv i vod.pl.

#4. ?Prawo Agaty” (2012-2015) – serial obyczajowy. W roli głównej, jako adwokat Agata Przybysz, wystąpiła Agnieszka Dygant. W czołówce można usłyszeć piosenkę Amy Macdonald „This Is The Life”. Serial osiągalny na stronie player.pl, a od czerwca pojawi się na kanale TVN Fabuła.

#5. ?Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” (od 2016) – serial opowiada o pracy policjantów, zajmujących się rozwiązaniem najtrudniejszych śledztw. Akcja toczy się na ulicach Wrocławia. Serial dostępny na stronie ipla.tv.

Polecamy: 5 polskich seriali, które warto obejrzeć

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj