Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://favim.com/image/3757682

W dzisiejszym wpisie kontynuujemy cykl pięciu polskich produkcji, które warto obejrzeć.

W naszym zestawieniu znajdziecie trzy seriale obyczajowe, a także kryminalną oraz medyczną telenowelę. Jeśli coś Was zainteresowało to zachęcamy do tego, aby poświęcić swój wolny czas na zrelaksowanie się, przy chociaż jednym odcinku.

5 polskich seriali, które warto obejrzeć #4

#1. ?Blondynka? (2010, od 2013) ? serial obyczajowy. W tytułowej roli występują: Julia Pietrucha, Joanna Moro oraz Natalia Rybicka. Od 2019 roku można oglądać tam również Martę Żmudę Trzebiatowską. Fabuła przedstawia losy pani weterynarz, która przyjechała z Warszawy na wieś. Ponadto pokazuje on również życie codzienne mieszkańców miejscowości Majaków. Zdjęcia do serialu były wykonywane w Białymstoku i Supraślu.

#2. ?Chichot losu? (2011) ? serial obyczajowy, do którego scenariusz powstał na podstawie książki Hanny Lemańskiej. Główny wątek dotyczy opieki nad 9-letnią Agnieszką i 7-letnim Karolem. Tego wyzwania podejmuje się Joanna ? najlepsza przyjaciółka Elżbiety, czyli matki dzieci, która zginęła w wypadku samochodowym. Główni bohaterowie muszą zmienić swoje dotychczasowe i starannie poukładane życie. Równolegle będzie trwać śledztwo, dotyczące okoliczności wypadku oraz poszukiwania najbliższej rodziny dzieci.

#3. ?Komisarz Alex? (od 2012) ? telenowela kryminalna. W każdym odcinku pojawia się nowe śledztwo, dotyczące jakiejś zbrodni. Jest ono prowadzone przez pracowników biura wydziału zabójstw. Do zespołu należy również Alex ? pies, który pomaga przy każdej sprawie. Do tej pory powstało 14 serii tego serialu. Sceny plenerowe do produkcji nagrywane są w Łodzi.

#4. ?Londyńczycy? (2008-2009) ? serial obyczajowy, przedstawiający losy polskich emigrantów, mieszkających w Londynie. Asia (Natalia Rybicka) pojechała tam do swojego chłopaka, Wojtka (Marcin Bosak). Na miejscu okazało się, że wpadł on w poważne kłopoty. Serial jest fikcją fabularną, ale wydarzenia ukazane w nim miały miejsce w rzeczywistości. Połowa zdjęć była realizowana w stolicy Wielkiej Brytanii.

#5. ?Na sygnale? (od 2014) ? serial medyczny, pokazujący pracę ratowników medycznych. Kamera towarzyszy im w momencie otrzymania wezwania od pacjenta, dotarcia do niego, udzielenia pomocy oraz przewiezienia go do szpitala. Zdarzają się pojedyncze przypadki, jak też większe akcje, typu wypadki samochodowe, zatrucia na imprezach czy wezwania na miejsca napadu. W telenoweli nie zabraknie również historii dotyczących osobistych problemów głównych bohaterów.

Polecamy: 5 polskich seriali, które warto obejrzeć #3

Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://weheartit.com/articles/324005872-shows-i-ve-been-watching-lately-blogmas-2018-day-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj