Filmy idealne na wieczór
Źródło: Pinterest

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi propozycjami serialowymi.

W dzisiejszej części naszej nowej serii przedstawiamy seriale z gatunków: wojennych, obyczajowych, kryminalnych, historycznych oraz sensacyjnych.

5 polskich seriali, które warto obejrzeć #3

#1. ?Czas honoru” (2008-2014) – serial opowiada o losach Bronka, Janka, Michała, Władka oraz Czesława, którzy w wyniku Kampanii Wrześniowej znaleźli się w Anglii. Później zostali jednak przerzuceni do Polski. Na obczyźnie byli specjalnie przeszkoleni, aby prowadzić konspiracyjny tryb życia i walki w Warszawie. Odcinki można obejrzeć na stronie vod.tvp.pl.

#2. ?Echo serca” (2019, 2020) – serial obyczajowy. Główną bohaterką jest Magda Borska, która po powrocie z zagranicy rozpoczyna pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie, jako psycholog. W tej produkcji są również przedstawione losy innych pracowników szpitala oraz pacjentów. Do tej pory powstały trzy sezony, które są osiągalne na stronie vod.tvp.pl.

#3. ?Kod genetyczny” (2020) – porusza problem zakazanej namiętności, jaka pojawia się pomiędzy synem, a partnerką jego ojca – Izą. Ten miłosny trójkąt nie wróży nic dobrego dla bohaterów. Serial dostępny na platformie player.pl.

#4. ?Korona królów” (2018-2020) – telenowela historyczna pokazująca dzieje panowania w Polsce ostatnich Piastów, Andegawenów i pierwszych Jagiellonów w XIV wieku. Emitowana była również w Japonii, na Węgrzech i na Białorusi. Epizod udostępniony na stronie vod.tvp.pl.

#5. ?Strażacy” (2015-2016) – serial sensacyjny. W głównej roli można oglądać Macieja Zakościelnego, który gra zawodowego strażaka, pracującego na początku w jednostce zawodowej straży pożarnej w Warszawie. Później zostaje on oddelegowany do prowadzenia szkoleń. Każdemu odcinkowi towarzyszy nowy przypadek, w którym biorą udział ochotniczy strażacy z Żyrardowa. Można zobaczyć go na stronie vod.tvp.pl.

Polecamy: 5 polskich seriali, które warto obejrzeć #2

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj