sygnały że nie dojrzałaś do związku
Źródło: https://favim.com/image/7153602/

Zastanawiasz się, czy dojrzałaś już do bycia w związku? W tym wpisie znajdziesz pięć sygnałów, które świadczą o tym, że być może powinnaś jeszcze poczekać.

Większość nastolatek marzy o tym, aby być w związku. Chcą możliwie jak najszybciej znaleźć swoją drugą połówkę, ale prawda jest taka, że w tej kwestii pośpiech jest złym doradcą. Poniżej przedstawiamy 5 sygnałów, które świadczą o tym, że jeszcze nie dojrzałaś do tego, aby stworzyć z kimś dojrzałą relację.

5 sygnałów, że nie dojrzałaś do związku

#1. Chcesz mieć chłopaka, bo się nudzisz

Często nie masz nic do roboty, więc przyszło Ci do głowy, że może znajdziesz sobie chłopaka, żeby się nie nudzić? Nie tędy droga. Takie zachowanie jest bardzo egoistyczne, a przecież chłopak też ma uczucia. Nigdy nie traktuj nikogo w taki sposób, w jaki sama nie chciałabyś być traktowana.

#2. Szukasz chłopaka, bo Twoje koleżanki są w związkach

Z pewnością nie jest to miłe uczucie, jeżeli jako jedyna z paczki jesteś singielką, ale szukanie chłopaka tylko po to, aby nie odstawać od reszty towarzystwa, to kiepski pomysł. Związek to nie tylko podwójne czy potrójne randki, ale również wyrzeczenia, sprzeczki, kompromisy. Jesteś gotowa na takie poświęcenie?

#3. Chcesz mieć chłopaka, żeby wzbudzić zazdrość w innym

Nie dość, że to egoistyczne, to na dodatek bardzo ryzykowne zagranie. Z całą pewnością traktowanie chłopaka jako karty przetargowej sprawi mu ogromną przykrość, a przy okazji możesz stracić szansę u tego, na którym tak naprawdę Ci zależy.

#4. Szukasz chłopaka, aby podnieść swoją samoocenę

Czujesz się brzydka i niekochana, więc za wszelką cenę chcesz mieć chłopaka, aby się dowartościować. Nieważne kto to będzie, byleby był. Stop! Nie tędy droga. Aby inni Cię kochali, Ty sama musisz się wpierw pokochać. Twoja słabość może zostać wykorzystana przez kogoś o złych intencjach, dlatego dopiero znając swoją wartość, powinnaś decydować się na związek.

#5. Chcesz mieć chłopaka na złość rodzicom

Twoi rodzice uważają, że jesteś za młoda na związki, więc na złość im chcesz pokazać, że jest inaczej? Dopóki mieszkasz w ich domu, powinnaś się stosować do ich zasad. Możesz oczywiście próbować z nimi dyskutować, ale pokazywanie im, że nie mają nad Tobą władzy może się do Ciebie źle skończyć.

Czytaj także: Czy w 2021 roku znajdziesz chłopaka?

sygnały że nie dojrzałaś do związku
Źródło: https://favim.com/image/2713030/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj