8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Marzysz o tym, aby stworzyć trwałą i szczęśliwą relację? W tym wpisie przedstawiamy 5 zachowań, które warto pielęgnować w związku!

Miłość nie jest nam dana raz na zawsze. Aby stworzyć i utrzymać szczęśliwą relację, trzeba się postarać. Poniżej znajdziesz przykładowych 5 zachowań, które warto pielęgnować w związku. Dzięki nim, więź która Was łączy, będzie silna przez długi czas.

5 zachowań, które warto pielęgnować w związku

#1. Wychodzenie na randki

Początki związku często są intensywne, a spotkania odbywają się w ciekawych miejscach. Z czasem wyjścia na randki zdarzają się coraz rzadziej. Warto jednak pielęgnować ten zwyczaj, gdyż dzięki niemu unikniecie rutyny w związku.

#2. Trzymanie się za ręce

Ten uroczy gest dla wielu zakochanych jest tak naturalny, że nie zwracają na niego uwagi. Bywa jednak i tak, że wraz z wydłużaniem się stażu związku, maleje ilość miłosnych znaków. Warto to zmienić! Trzymanie się za ręce zbliża do siebie parterów, a przy tym nie wymaga wiele wysiłku.

#3. Pocałunki

Choć na początku związku zakochani wprost nie mogą się od siebie oderwać, w wielu relacjach po jakimś czasie pocałunki pojawiają się jedynie na powitanie, pożegnanie i przy okazji gry wstępnej. Warto to zmienić i dążyć do tego, abyście jak najczęściej dawali sobie buzi.

#4. Komplementowanie się

Chyba każdy lubi słuchać miłych rzeczy na swój temat. Jeżeli częściej wytykasz błędy i skupiasz się na negatywach, pora z tym skończyć! Postaraj się każdego dnia powiedzieć swojemu partnerowi coś miłego, a z pewnością odwdzięczy Ci się tym samym.

#5. Głaskanie

Zarówno głaskanie, jak i masowanie jest niezwykle przyjemne, dlatego warto to robić, np. podczas wspólnego oglądania filmu. Sprawdź, jak Twój chłopak zareaguje na ten rodzaj pieszczot lub sama poproś, aby dotykał Ciebie w ten sposób.

Jakie są Twoje sposoby na szczęśliwy związek? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Czy pierwsza miłość może być ostatnią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj