Źródło: Pinterest

Na co powinnaś zwracać uwagę podczas randkowania online? Oto 5 najważniejszych zasad!

Randkowanie przez internet to obecnie bardzo popularny sposób na poznanie drugiej połówki. Wiele szczęśliwych małżeństw miało swoje początki w internecie, ale są również i tacy, dla których randkowanie online nie skończyło się zbyt dobrze. Jeżeli myślisz o tym, aby szukać miłości przez internet, to koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami.

5 zasad randkowania online

#1. Bądź szczera

Z pewnością chciałabyś, żeby chłopcy byli wobec Ciebie prawdomówni, więc Ty również mów im prawdę. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli Twoją pasją jest czytanie książek czy leniuchowanie przez telewizorem, nie kłam, że jesteś zapaloną sportsmenką. Pokaż mu swoje aktualne zdjęcie, a nie take, na którym wyglądasz zupełnie inaczej. Mów otwarcie o swoich planach na przyszłość, tylko wtedy, masz szansę znaleźć kogoś na całe życie. Buduj miłość na prawdzie!

#2. Nie mów źle o poprzednich związkach

Narzekanie na swoich byłych i opowiadanie miłosnych perypetii nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie na początku znajomości. On wcale nie ma ochoty słuchać o Twoich poprzednich związkach i Ty chyba także nie miałabyś ochoty wiedzieć zbyt wiele o jego byłych dziewczynach. To zamknięty rozdział i nie ma sensu do niego wracać.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

#3. Dąż do spotkania na żywo

Jeśli po kilku tygodniach rozmów dogadujecie się doskonale, macie wiele wspólnych tematów i masz wrażenie, jakbyście znali się od zawsze, to warto pomyśleć o spotkaniu na żywo. Przeciąganie rozmów online nie ma sensu. Przekonaj się, czy to chłopak dla Ciebie. Dowiesz się tego tylko wtedy, kiedy poznasz go ?w realu”.

#4. Nie oczekuj zbyt wiele

Idąc na spotkanie musisz mieć świadomość, że to mało prawdopodobne, żeby pierwszy nowo poznany chłopak był tym jedynym. Podejdź do tego na luzie i nie załamuj się, jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli. Może zyskasz przyjaciela? Nigdy nic nie wiadomo ?

#5. Do niczego się nie zmuszaj

Nie odpisuj na jego wiadomości, jeśli nie masz na to ochoty. Nie warto dawać drugiej osobie nadziei, jeśli kompletnie Cię ona nie interesuje. Warto jednak dać znać, że z tej znajomości nic nie będzie. Nie ma chyba nic gorszego niż nagłe zrywanie kontaktu, bez słowa wyjaśnienia.

Czytaj także: 8 zasad udanego związku

Źródło: Pinterest

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

1 KOMENTARZ

  1. Najważniejszą zasadą jest to żeby na pierwsze spotkanie wybrać jakieś publiczne miejsce, niekoniecznie park do którego chodzi mało osób, a już na pewno nie jego mieszkanie. Jeśli nie będzie chciał się spotkać w kameralnej kawiarni to jest już pierwszy sygnał ostrzegawczy. W takiej sytuacji upierałabym się na jakieś publiczne miejsce albo odpuściła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj