Źródło: Pinterest

Potrzebujesz drobnej pomocy w randkowaniu? W tym wpisie znajdziesz 5 zasad, dzięki którym staniesz się w tym mistrzem!

Nie masz pojęcia jak zachowywać się na randkach, a z powodu stresu zapominasz języka w gębie? Krępujesz się, przez co wciąż nie wychodzi Ci z żadną dziewczyną? Posłuchaj naszych rad, a z całą pewnością wskoczysz na wyższy poziom w randkowaniu!

5 złotych zasad randkowania dla chłopaków

#1. Nie zakładaj od razu, że będzie źle

W ten sposób będziesz się jeszcze bardziej stresował. Idź na randkę w dobrym humorze, optymistycznie nastawiony, skup się na tym, żeby po prostu miło spędzić czas, a niekoniecznie po to, żeby przekonać do siebie dziewczynę. Dzięki temu będziesz bardziej wyluzowany, przez co i ona lepiej się poczuje w Twoim towarzystwie.

#2. Bądź uśmiechnięty

Uśmiech nie tylko doda Ci atrakcyjności, ale również doda więcej odwagi dziewczynie. Pamiętaj, że kobiety lubią wesołych facetów i to w towarzystwie takich najchętniej przebywają. Jeśli powitasz dziewczynę uśmiechem, pokażesz jej, że naprawdę miło spędzi z Tobą czas.

#3. Zagaduj i żartuj

Jak już wspomniałyśmy, dziewczyny lubią wesołych chłopaków, a jeśli dodasz od tego od czasu do czasu jakieś żarty, to z pewnością nie będzie mogła Ci się oprzeć. Dzięki temu spędzicie czas w miłej atmosferze. Nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze możesz obrócić to w żart, a wtedy szybko zobaczysz, że po wpadce nie będzie ani śladu. Staraj się również, aby między Wami nie panowała niezręczna cisza, pytaj ją o różne (nieosobiste) rzeczy, ciągle podtrzymuj rozmowę, szukaj nowych tematów. Nic tak nie zbliża ludzi, jak szczera rozmowa.

#4. Pokazuj swoje zainteresowanie

Kiedy spędzasz czas z dziewczyną nie siedź z nosem w telefonie. Staraj się całe zainteresowanie przelać na nią. Patrz w jej stronę, przytakuj i uważnie słuchaj, jak coś opowiada, nawet jeśli nie jest to do końca dla Ciebie interesujące. Dzięki temu ona naprawdę dobrze się poczuje i znajdzie w Tobie oparcie.

#5. Bądź sobą

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś – jej ulubionego kolegi czy aktora. Bądź sobą, bo to prawdziwego Ciebie powinna pokochać! Nie zmieniaj nagle swoich zainteresowań czy wyglądu specjalnie dla dziewczyny, bo prędzej czy później zaczniesz być zmęczony udawaniem, a i ona może poczuć się oszukana, kiedy pokażesz swoje prawdziwe ?ja”.

Czytaj także: 5 rzeczy, o których Twoja dziewczyna wolałaby nie słuchać

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj