Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

Sprawdź, o czym lepiej nie opowiadać swojej dziewczynie, aby nie poczuła się znudzona lub skrępowana.

Są rzeczy, o których Wy, chłopaki, wolicie aby Wasza dziewczyna Wam nie opowiadała, bo najzwyczajniej w świecie nie interesują Was te sprawy. Najnowsze plotki, przeżycia przyjaciółek czy promocje w sklepach, to dla Was zupełnie niepotrzebne informacje. My, dziewczyny, różnimy się nieco od Was, dlatego interesują nas inne rzeczy niż Was. Mamy też pewne wątki, o których wolałybyśmy nie rozmawiać. W tym wpisie przestawiamy kilka przykładów.

5 rzeczy, o których Twoja dziewczyna wolałaby nie słuchać

#1. Twoje historie lub formy spędzania czasu z eks

Jeśli dziewczyna nie zapyta sama o Twoja byłą partnerkę, lepiej nie zaczynaj tego tematu. Być może ona nie jest gotowa na to, aby o tym rozmawiać. Jeśli chciałaby się dowiedzieć, sama by zapytała. Mówienie swojej partnerce o byłej mogłoby sprawić, że zrobiło by jej się przykro lub poczułaby się nieswojo. Na dodatek możesz sprawić, że będzie miała kompleksy. Szczególnie wspominanie jak super spędzałeś z byłą czas jest nie na miejscu i powinieneś dawno zostawić to za sobą. Oczywiście warto rozmawiać na temat swoich byłych związków, ale najpierw dobrze jest upewnić się, że druga połówka jest na to gotowa. Nie zamęczaj dziewczyny godzinowymi opowieściami o swojej eks.

#2. Pijackie historie z kumplami

Po pijaku z kolegami potraficie nieźle dać czadu? Zanim zaczniesz chwalić się swojej dziewczynie swoimi ?dokonaniami” najpierw upewnij się, że nie powiesz czegoś, co mogłoby ją odrzucić lub obrzydzić. Daruj sobie szczegóły związanych z męskimi sprawami. Trzeba być szczerym z dziewczyną, jednak pamiętaj, że dziewczyny są o wiele delikatniejsze i nie wszystkie Twoje wybryki mogą jej się wydać tak normalne, jak Tobie.

#3. Gry, w które potrafisz grać całymi dniami

Jeśli dziewczyna nie jest graczem, nie opowiadaj jej za dużo o grach, bo jej to nie obchodzi. Opowiadając o tym, ile punktów zdobyłeś i do którego poziomu doszedłeś, możesz ją zanudzić. Oczywiście są też dziewczyny, które dużo grają – w takim wypadku mogłyby słuchać o graniu godzinami.

#4. Opowieści i przechwałki o Twoim samochodzie

Mało jest dziewczyn, które interesują się motoryzacją. Większość młodych kobiet nie zna się zbytnio na samochodach i raczej nie lubią o nich rozmawiać. Przechwałki o swoim samochodzie (ile to nie wyciągnie i jaki to cudowny nie jest) lepiej zostawić kolegom, którzy z pewnością bardziej Cię zrozumieją i chętnie wysłuchają. Dziewczyny raczej wolą też nie słuchać, że dopiero byłeś u mechanika i wymieniłeś jakąś część, bo kompletnie nie mają pojęcia, o czym mówisz.

#5. O klubach piłkarskich, którymi zupełnie się nie interesuje

Coraz więcej dziewczyn interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną, jednak jeśli akurat Twoja nie przepada za tą dyscypliną sportową, nie zamęczaj jej opowieściami o meczach, zawodnikach oraz klubach. Takie rozmowy dobrze jest zostawić na spotkanie z kumplami.

Zgadzacie się z powyższą listą? Co jeszcze można by było do niej dopisać? Dajcie znać w komentarzu!

Polecamy: 8 tekstów, które dziewczyny uwielbiają dostawać w smsach?

czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/809733207988324378/

2 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z tą listą. W moim przypadku dodała bym jeszcze że nie lubię jak mój kolega mówi o tych wszystkich informatycznych rzeczach, programowaniu itp. Jestem z tego totalnie głupia, a jak próbuję zrozumieć to jeszcze bardziej wszytko mi się plącze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj