ćwiczenia z Moniką Kołakowską
Źródło: https://www.facebook.com/kolakowskafit/

Chciałabyś ćwiczyć z polską trenerką? W tym wpisie proponujemy Ci 3 świetne treningi od Moniki Kołakowskiej.

Monika Kołakowska to polska YouTuberka, która pomaga schudnąć Polkom i Polakom. Jej kanał śledzi blisko 470 tysięcy osób. Prywatnie jest partnerką słynnego YouTubera, Sylwestra Wardęgi, ale na swój sukces zapracowała samodzielnie. Jeżeli znudziły Cię już treningi z Ewą i Anną, to zdecydowanie powinnaś dać szansę Monice. Wskakuj w wygodny dres i zaczynamy!

TOP 3 ćwiczenia z Moniką Kołakowską #1

#1. Trening na brzuch

Na kanale Moniki można znaleźć różne wersje tego treningu. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania, bez problemu wybierzesz coś dla siebie. My proponujemy 25-minutowy zestaw ćwiczeń, który nie wymaga dodatkowego sprzętu.

#2. Trening na uda i pośladki

Ten trening jest dość krótki, bo trwa zaledwie 15 minut, jednak nie oznacza to wcale, że nie będziecie widzieć efektów ćwiczeń. Tak samo jak z treningiem na brzuch, na kanale Moniki można znaleźć różne poziomy zaawansowania, które pomogą nam osiągnąć szczupłe, wysportowane uda i umięśnione pośladki.

#3. Trening odchudzający

W przeciągu zaledwie 30 minut można spalić aż 600 kcal! To bardzo dużo, dlatego jeśli chcesz pozbyć się zalegających kilogramów, warto spróbować zrobić trening interwałowy, który przynosi pozytywne efekty w krótkim czasie.

 

Jeśli jesteś fanką ćwiczeń z Moniką lub z innymi YouTuberkami, to właśnie na kanale Moniki możesz znaleźć różne fit wyzwania – odpowiednio 30- oraz 90-dniowe. Naszym zdaniem jest to super przedsięwzięcie, szczególnie w dobie pandemii, kiedy wiele osób przytyło z powodu siedzenia w domu. Poniżej wrzucamy pierwsze treningi z tych dwóch wyzwań.

Co myślisz o treningach z Moniką Kołakowską? Daj nam znać w komentarzu!

Polecamy: TOP 3 ćwiczenia z Pamelą Reif #2

ćwiczenia z Moniką Kołakowską
Źródło: https://www.facebook.com/kolakowskafit/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj