ćwiczenia z Pamelą Reif
Źródło: Pinterest

W tym wpisie zaproponujemy Wam kolejne 3 TOP ćwiczenia z niemiecką modelką, Pamelą Reif.

Niedawno na naszej stronie pojawił się wpis z propozycjami 3 treningów z Pamelą Reif, niemiecką influencerką fitness. Znalazły się tam ćwiczenia na brzuch i na całe ciało. W tym wpisie przedstawiamy Wam kolejne 3 propozycje treningów, tym razem na nogi i pośladki oraz cardio.

TOP 3 ćwiczenia z Pamelą Reif #2

#1. Trening na nogi

Na kanale Pameli można znaleźć kilka przykładów treningów, między innymi z różnymi poziomami zaawansowania. My proponujemy trening na szczuplejsze i umięśnione uda. Jest to krótki trening, ale za to bardzo intensywny. Już po zaledwie kilku sesjach można zauważyć pierwsze zmiany.

 

#2. Trening na pośladki

W tym treningu Pamela ćwiczy pośladki, które po takich ćwiczeniach powinny stać się bardziej jędrne i wyraziste. Dodatkowo youtuberka zaznacza w nazwie filmiku, że będą to ćwiczenia przyjazne dla kolan, które można wykonywać bez żadnego ekwipunku, jakim są np. gumy czy ciężarki.

 

Poniżej znajdziecie też przykład treningu, dzięki któremu możecie rozbudować same pośladki, bez ud, które niestety często zaczynają rosnąć razem pośladkami, mimo że tego nie chcemy.

#3. Cardio

Jest to przykład spokojnego, ale intensywnego treningu, dzięki któremu ćwiczymy różne partie ciała. Nie ma w nim skakania, dlatego możemy go wykonywać nawet w środku nocy, bez budzenia domowników czy sąsiadów 🙂

Poniżej wstawiamy również filmik, w którym są pokazane ćwiczenia wykonywane w rytm muzyki. Są one dobrą rozgrzewką przed kolejnymi treningami. Obie sesje (zarówno ta powyżej, jak i ta poniżej) mają swoje różne wersje, do których wypróbowania zachęcamy Was bardzo gorąco.

Pamiętajcie o odpowiednim rozgrzaniu się przed i kilkuminutowym rozciąganiu po treningu. Mamy nadzieję, że zachęciłyśmy Was do ćwiczeń, więc nie zwlekajcie, ubierajcie strój sportowy i zacznijcie ćwiczyć, aby wysmuklić swoją sylwetkę i umocnić mięśnie.

Polecamy: TOP 3 ćwiczenia z Pamelą Reif #1

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj