filmy na babski wieczór
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/AW1XP9hKXYvL-j095jq1xHvNEF5tdbVm-Do2iulaR0TRl8DKn8WoXsI/

Zamierzasz zorganizować babski wieczór? A może to Ty zostałaś zaproszona na piżama party? W tym wpisie znajdziesz 50 propozycji filmów idealnych na tę okazję.

Babski wieczór nie może się udać bez pysznych przekąsek, dobrych humorów i, oczywiście, bez filmów! Po kilku godzinach plotkowania, wygłupiania się, robienia szalonych makijaży i setek selfie, film jest taką wisienką na torcie, idealnym zakończeniem udanego spotkania. Aby nie trafić czasu na szukanie tytułu, który Was zainteresuje, przygotowałyśmy aż 50 propozycji filmów, żebyście miały z czego wybierać. Sprawdź je koniecznie!

50 filw idealnych na babski wieczór

#1. ?Szkoła melanżu” (2019), komedia – w dzień przed zakończeniem liceum dwie przyjaciółki postanawiają nadrobić cztery lata poświęcone na naukę bez zabawy, w ciągu jednej nocy.

#2. ?Piżama party” (2004), komedia – Julie organizuje przyjęcie pożegnalne dla swojej przyjaciółki, która wyprowadza się z miasta. Niestety w tym samym terminie imprezę urządzają najpopularniejsze dziewczyny z ich szkoły…

#3. ?Jak to robią single” (2016), dramat, komedia, romans – cztery singielki z Nowego Jorku próbują odnaleźć miłość.

#4. ?Ślubne wojny” (2009), komedia – dwie najlepsze przyjaciółki wychodzą za mąż tego samego dnia. Każda z nich chce, aby jej wesele było idealne.

#5. ?Diabeł ubiera się u Prady” (2006), dramat, komedia – Andrea to początkująca dziennikarka, która wkracza do świata mody, dostając pracę jako asystentka Mirandy Priestley – redaktor naczelnej czasopisma ?Runaway?.

#6. ?Ślicznotki” (2019), komedia kryminalna – krach finansowy w 2008 roku powoduje, że dziewczyny z klubu go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie swoje oszczędności. Postanawiają zemścić się na finansistach z Wall Street.

#7. ?Do wszystkich chłopców, których kochałam” (2018), romans – Lara Jean w przeszłości napisała listy miłosne do kilku chłopaków, jednak nigdy ich nie wysłała. Jej życie zaczyna się komplikować, kiedy okazuje się, że dawni ukochani otrzymali jej zapiski.

#8. ?Ocean’s 8″ (2018), komedia kryminalna – Debbie Ocean wraz z grupą koleżanek postanawiają wykraść drogocenny naszyjnik Cartiera z gali mody, odbywającej się w nowojorskim muzeum sztuki

#9. ?Druhny” (2011), komedia romantyczna – Annie zostaje druhną honorową na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki, Lillian. Wraz z pozostałymi druhami wyrusza w podróż do Las Vegas, aby zaszaleć na wieczorze panieńskim.

#10. ?Wynajmij sobie chłopaka” (2019), komedia romantyczna – Brooks Rattigan jest zwyczajnym nastolatkiem, który nie ma zbyt dużego powodzenia u dziewczyn. Jego życie zmienia się, kiedy tworzy aplikację, umożliwiającą wynajęcie go jako towarzysza różnych uroczystości.

#11. ?Zakręcony piątek” (2003), komedia – nastoletnia Annabell nie może się dogadać ze swoją wiecznie zapracowaną mamą, Tess. Kiedy po zjedzeniu chińskiego ciasteczka z wróżbą zamieniają się ciałami, każda może spojrzeć na ich sytuację z perspektywy tej drugiej.

#12. ?Sierra Burgess jest przegrywem” (2018), komedia – tytułowa Sierra to szalenie inteligentna nastolatka, która nie jest zbyt lubiana w szkole. W wyniku żartu jej numer trafia w ręce szkolnego przystojniaka, który myśli, że pisze z kimś zupełnie innym…

#13. ?Mama na obcasach” (2004), dramat, komedia – kiedy siostra Helen ginie wraz z mężem w wypadku samochodowym, młoda kobieta musi przejąć opiekę nad trójką ich dzieci.

#14. ?John Tucker musi odejść” (2006), komedia romantyczna – trzy koleżanki obmyślają plan, jak zemścić się na szkolnym playboyu.

#15. ?Stowarzyszenie wędrujących jeansów” (2005), młodzieżowy – cztery przyjaciółki kupują parę jeansów, która pasuje idealnie na każdą z nich. Spodnie stają się symbolem ich przyjaźni i będą krążyć pomiędzy nimi w czasie wakacyjnej rozłąki.

#16. ?Czego pragnie dziewczyna” (2006), dramat, komedia, romans – Daphne postanawia spędzić wakacje u swojego ojca, który lata temu podrzucił jej matkę. Dziewczyna będzie musiała dostosować się do sztywnych zasad, które panują na angielskim dworze.

#17. ?Dziś 13, jutro 30″ (2004), fantasy, komedia – w dniu swoich 13 urodzin Jenna wypowiada życzenie: ?chcę mieć 30 lat”. Kiedy życzenie się spełnia, dziewczyna odkrywa, że życie dorosłych wcale nie jest takie proste.

#18. ?50 pierwszych randek” (2004), komedia romantyczna – Henry zakochuje się w Lucy, która w wyniku wypadku doznała urazu głowy i nie zapamiętuje nowych wydarzeń. Czy uda mu się pokonać tę przeszkodę i sprawić, że dziewczyna wreszcie go zapamięta?

#19. ?Legalna blondynka” (2001), komedia – kiedy Elle zostaje porzucona przez chłopaka, postanawia udowodnić mu, że jest równie błyskotliwa, co on. Aby tego dokonać, aplikuje na studia prawnicze.

#20. ?Ósma klasa” (2018), dramat, komedia – Kayla ma 13 lat i nie ma zbyt wielu znajomych. Aby oderwać się od rzeczywistości, zakłada kanał na YouTubie i bloga, na którym udziela innym porad. Czy w prawdziwym życiu również uda jej się odnaleźć przyjaciół?

#21. ?Szkoła uczuć” (2002), melodramat – szkolny gwiazdor zakochuje się w nieśmiałej koleżance, która jest córką pastora. Nie wie, że dziewczyna skrywa przed nim okropną tajemnicę.

#22. ?27 sukienek” (2008), komedia romantyczna – Jane była druhną już 27 razy, a na pamiątkę trzyma w szafie sukienki z każdego wesela. Kiedy złośliwy dziennikarz, Kevin, postanawia napisać na jej temat artykuł, życie Jane zmienia się o 180 stopni.

#23. ?Miss agent” (2000), komedia kryminalna – FBI, aby załapać amerykańskiego terrorystę, decyduje się wysłać jedną ze swoich agentek, aby wzięła udział w konkursie miss.

#24. ?Wyznania zakupoholiczki” (2009), komedia, romans – Dziennikarka ekonomiczna ma jedną słabość – jest uzależniona od zakupów. Czy uda jej się utrzymać posadę i zastosować się do własnych porad?

#25. ?Pamiętnik księżniczki” (2001), komedia – Mia była zwykłą nastolatką, dopóki nie dowiedziała się, że po śmierci ojca, została jedyną następczynią tronu w małym, europejskim miasteczku.

#26. ?Moja dziewczyna wychodzi za mąż” (2008), komedia romantyczna – kiedy nałogowy podrywacz, Tom, zostaje poproszony o bycie świadkiem na ślubie swojej przyjaciółki, uświadamia sobie, że to on chciałby stanąć przed ołtarzem…

#27. ?The Duff [#ta brzydka i gruba]” (2015), komedia – Bianka dowiaduje się, że koleżanki ze szkoły wyśmiewają ją za plecami. Postanawia udowodnić wszystkim, że jest równie fajna, co jej rówieśnicy.

#28. ?Listy do Julii” (2010), dramat, komedia, romans – Sophie po przyjeździe do Verony przyłącza się do grupy ochotników, którzy odpowiadają na listy przesłane do słynnej Julii Kapulet.

#29. ?Ona to on” (2006), komedia romantyczna – kiedy Viola dowiaduje się, że w jej szkole rozwiązują dziewczęcą drużynę piłki nożnej, postanawia udawać swojego brata bliźniaka.

#30. ?Step Up” (2006), romans, muzyczny – skazany na prace społeczne Tyler trafia do szkoły tańca, gdzie będzie miał szansę kompletnie odmienić swoje życie.

#31. ?Łatwa dziewczyna” (2010), komedia – Olive, nie chce jechać pod namiot z rodzicami przyjaciółki, dlatego wymyśla wymówkę – wyjście na randkę. Jedno kłamstwo ciągnie za sobą kolejne, niszcząc jej reputację.

#32. ?Lady Bird” (2017), komedia, dramat – Christine to zbuntowana nastolatka, która uczy się w szkole katolickiej. Film przedstawia rok z jej życia.

#33. ?Juno” (2007), dramat, komedia – tytułowa Juno zachodzi w ciążę w wieku 16 lat. Za namową najbliższych postanawia znaleźć rodzinę zastępczą dla swojego dziecka.

#34. ?Dziewczyna z marzeniami” (2009), dramat, komedia – to opowieść o młodej dziewczynie, która postanawia wziąć udział w kobiecym roller derby.

#35. ?Charlie” (2012), melodramat – nieśmiały i zamknięty w sobie Charlie rozpoczyna naukę w liceum. Wkrótce zaprzyjaźnia się z uczniami z ostatniej klasy – Sam i Patrickiem.

#36. ?Zaczarowana” (2007), familijny, fantasy, przygodowy – księżniczka Giselle zostaje wyrzucona z bajki i trafia do Nowego Jorku, w którym próbuje się odnaleźć.

#37. ?17 Again? (2009), komedia, dla młodzieży – Mike jest rozczarowany swoim życiem i chciałby znowu mieć 17 lat. Kiedy jego życzenie się spełnia, zdaje sobie sprawę z tego, że nie doceniał tego, co miał.

#38. ?Mamma Mia!” (2008), musical, komedia romantyczna – Sophie wychodzi za mąż i chciałaby zaprosić na ślub swojego ojca. Niestety nigdy nie miała okazji go poznać. Na podstawie wpisów z pamiętnika swojej matki, okazuje się, że kandydatów jest aż trzech.

#39. ?Jak stracić chłopaka w 10 dni? (2003), komedia romantyczna – Andie jest dziennikarką, która postanawia napisać artykuł o tym, jak stracić chłopaka w 10 dni. Nie wie, że wybrany przez nią kandydat, Ben, założył się z szefem, że jego następny związek będzie bardziej trwały od poprzednich…

#40. ?Bez miłości ani słowa” (2012), komedia, dramat obyczajowy – Bill zostaje porzucony przez żonę dla młodszego mężczyzny. Zamiast skupić się na pisaniu książki, zaczyna ją szpiegować.

#41. ?Niezgodna” (2014), akcja, Sci-Fi – w przyszłości każdy nastolatek będzie musiał przechodzić test predyspozycji, określający przynależność do 1 z 5 grup społecznych. Beatrice zostaje przydzielona do kilku grup, przez co jest uznana za zagrożenie.

#42. ?The Kissing Booth” (2018), komedia romantyczna – Elle nawiązuje romans ze szkolnym przystojniakiem, co może doprowadzić do zakończenia znajomości z jej najlepszym przyjacielem.

#43. ?The First Time” (2012), dramat, komedia, romans – dwoje nastolatków spotyka się na imprezie. Czy znajomość nieśmiałego Dave’a z atrakcyjną Aubrey ma szansę się rozwinąć?

#44. ?Szansa na sukces” (2004), familijny, romans, muzyczny – Terri to dziewczyna z małego miasteczka, która postanawia zawojować Los Angeles.

#45. ?Bejbi blues” (2012), dramat obyczajowy – Natalia ma 17 lat i została matką. Chociaż twierdzi, że to była przemyślana decyzja, wkrótce macierzyństwo zacznie ją przerastać.

#46. ?Honey” (2003), melodramat, muzyczny – Honey jest młodą i utalentowaną tancerką, która marzy o tym, aby zostać znaną choreografką. Kiedy na jej drodze pojawia się producent dużej wytwórni muzycznej, dziewczyna myśli, że los w końcu się do niej uśmiechnął.

#47. ?Project X” (2012), komedia – domówka organizowana przez grupkę przyjaciół w domu jednego z nich, wymyka się spod kontroli.

#48. ?Wredne dziewczyny” (2004), komedia obyczajowa – 16-letnia Cady przeprowadza się z Afryki do Illinois. W szkole rządzi grupka dziewczyn, a kiedy były chłopak jednej z nich zaczyna interesować się Cady, dziewczyna staje się ich wrogiem numer jeden.

#49. ?Spring Breakers” (2012), dramat, kryminał – cztery koleżanki postanawiają napaść na bank, aby zdobyć pieniądze na wymarzone wakacje. Niestety ich plan komplikuje się, kiedy trafiają do więzienia, a to dopiero początek ich kłopotów…

#50. ?Pamiętnik” (2004), melodramat – Duk odczytuje chorej na Alzheimera Allie historię miłosną zapisaną na kartkach pamiętnika.

Polecamy: 5 polskich seriali, które warto obejrzeć

filmy na babski wieczór
Źródło: https://favim.com/image/6852398/

Źródło: https://www.seventeen.com/life/g2155/best-chick-flicks/ || https://www.filmweb.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj