Źródło: Pinterest

Chcesz wybielić swoje zęby samodzielnie w domu? Oto 6 sposobów, które ci na to pozwolą.

Chcesz wybielić swoje zęby, ale szkoda Ci pieniędzy na profesjonalny zabieg kosmetyczny? Boisz się, że wybielanie uszkodzi Twoje szkliwo? Poniżej przedstawiamy Ci 8 tipów, które pozwolą wybielić Ci zęby w domowym zaciszu!

Skuteczne sposoby na wybielenie zębów

Myj zęby przynajmniej dwa razy dziennie
Wiemy, że może wydawać Ci się to banalne, ale to właśnie takie z pozoru zwykłe czynności, są kluczem do sukcesu. Często swoje zęby myjemy w pośpiechu, nie poświęcamy nawet pół minuty tej czynności, co jest wielkim błędem. Składniki, które znajdują się w paście nawet nie zdążą się uaktywnić i nie wyczyszczą naszych zębów tak dokładnie, jak powinny.
Ssij olej kokosowy
Codziennie po przebudzeniu ssij olej kokosowy przez około 10-20 minut. Wyłapuje on bakterie i oczyszcza zęby. Na początku może być Ci trudno znieść jego smak, ale po kilku dniach na pewno się do tego przyzwyczaisz, a Twoje zęby Ci za to podziękują. Olej należy przelewać w buzi pomiędzy zębami, a następnie wypluć do kosza (w muszli lub umywalce może zmienić konsystencję na stałą i zapchać rurę) i umyć zęby pastą, aby pozbyć się dokładnie wszystkich zanieczyszczeń.
Nacieraj zęby plasterkiem z cytryny

Kwas zawarty w cytrynie ma właściwości wybielające. Już nawet po kilku dniach możesz zobaczyć efekty.

Nacieraj zęby skórką pomarańczy lub banana
Oderwij skórkę od banana lub pomarańczy i nacieraj nią zęby przez około 3 minuty. Zawarte w niej minerały, takie jak potas, pomogą ci wybielić Twoje zęby.
Myj zęby własnoręcznie wykonaną pastą z truskawek
Rozetrzyj parę truskawek na papkę i umyj nią zęby. Truskawki mają właściwości wybielające i czyszczące zęby, poza tym ich częste jedzenie, zapobiega osadzaniu kamienia na zębach.
Staraj się pić kawę i herbatę przez słomkę

Oba te napoje powodują żółknięcie zębów, więc staraj się, by miały one jak najmniejszy kontakt z płytką.

Mamy nadzieję, że te porady Wam pomogą i z dumą będziecie się uśmiechać i prezentować innym Wasze piękne, zadbane uśmiechy.

wybielanie zębów w domu

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj