Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 6 złotych zasad randkowania, które powinnaś stosować, jeśli chcesz, aby Wasza znajomość się rozwinęła!

Poznałaś świetnego chłopaka, z którym umówiłaś się na spotkanie? W tym wpisie znajdziesz 6 głównych zasad, którymi powinnaś się kierować, aby Wasza znajomość przerodziła się w coś więcej!

6 złotych zasad randkowania dla dziewczyn!

#1. Bądź pozytywnie nastawiona

Optymistki przyciągają do siebie chłopców jak magnes, dlatego podczas spotkania staraj się dużo uśmiechać i jak najmniej marudzić, a na pewno przekonasz go do siebie.

#2. Nie spinaj się

Wiemy, że nie łatwo jest zapanować nad nerwami, ale spróbuj iść na spotkanie z nastawieniem, że masz się dobrze bawić. Przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi – aby miło spędzić czas, a nie stresować się, jak wypadniesz i czy chłopakowi przypadnie do gustu Twoja osobowość.

#3. Zawsze bądź sobą

Udawanie kogoś innego nie jest dobrym pomysłem. Prawda prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw. Boisz się, że chłopak uzna Cię za zbyt nudną? Zamiast zmyślać informacje na swój temat, po prostu zrób wszystko, aby stać się interesującą osobą. Znajdź sobie jakieś ciekawe hobby, o którym mogłabyś opowiedzieć kilka słów i tym samym go zaciekawić.

#4. Nie zachowuj się jak desperatka

Chłopcy wyczuwają desperatki na kilometr, a pierwszym ich odruchem jest chęć ucieczki. Dlaczego? Powodów może być kilka, ale najczęstszy z nich to po prostu obawa, że skoro zachowujesz się jak desperatka, to pewnie dlatego, że żaden inny chłopak Cię nie chciał. Co gorsza, na pewno będziesz o niego zazdrosna i z obawy, że rzuci Cię dla innej, będziesz chciała go cały czas kontrolować. Uwierz, że żaden chłopak na dłuższą metę tego nie zniesie, dlatego wyluzuj!

#5. Zdobądź jego zaufanie

Jeżeli on wyczuje, że może Ci się zwierzyć, a Ty nie tylko zachowasz jego tajemnice dla siebie, ale na dodatek będziesz umiała mu dobrze doradzić, to istnieje duża szansa, że coś z tego będzie. W końcu taka dziewczyna to prawdziwy skarb, którego zdecydowanie nie powinno się wypuszczać z rąk ?

#6. Zaufaj swojej intuicji

Czasami warto posłuchać swojego wewnętrznego głosu rozsądku, który podpowiada nam, jak powinnyśmy się zachować. Jeżeli czujesz, że coś się dzieje zbyt szybko albo zbyt wolno, to zaufaj sobie i rób tak, jak czujesz, że będzie najlepiej.

Czytaj także: Jak szybko znaleźć chłopaka? 4 sposoby!

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj