Sprawdź, co automatycznie odrzuca chłopaków w zachowaniu i wyglądzie dziewczyn!

Niektóre rzeczy sprawiają, że natychmiast czujemy odrazę lub nawet obrzydzenie do jakiejś osoby. Poniżej znajdziesz kilka cech, które odrzucają chłopców i mogą sprawić, że przekreślisz swoje szanse u kogoś, kto Ci się podoba.

Cechy, które odrzucają chłopców

Poniżej przedstawiamy 7 cech dotyczących wyglądu i charakteru, które wywołują u chłopców obrzydzenie.

Zaniedbane stopy

Szczególnie w lecie warto o nie zadbać. Jak się okazuje, mężczyźni zwracają uwagę na stopy i te niezadbane zdecydowanie ich odrzucają.

Niestaranny makijaż

Może chłopcy nie znają się tak dobrze na makijażu, ale jedno potrafią zauważyć – źle dobrany podkład, świecącą się, tłustą skórę, zbyt mocne konturowanie, efekt ciastka na twarzy czy posklejane rzęsy. Jak wiadomo – są gusta i guściki, ale porządny makijaż to podstawa!

Niechlujny ubiór

Odrzuca Cię niedbały wygląd? Chłopców też! Nie musisz mieć od razu najdroższych ubrań z najnowszych kolekcji – ważne, aby cały strój wyglądał schludnie i czysto 🙂 Pamiętaj, że to samo tyczy się paznokci i włosów!

Brak ambicji i chęci

Zero aspiracji i chęci do czegokolwiek? Takie osoby nie budzą pozytywnych wrażeń, prawda? Dziewczyny, które są tak zwanymi „flakami z olejem” są omijane szerokim łukiem przez chłopców!

Bycie desperatką

Jeden z gorszych typów dziewczyn – za wszelką cenę pragną mieć chłopaka, ciągle narzekają na swój status i chłopców. Żaden chłopak nie szuka desperatki!

Bycie „łatwą”

Zapewne znasz to określenie. Dziewczyny, które spieszą się ze związkiem i tymi sprawami nie wzbudzają sympatii wśród potencjalnych partnerów. Chłopcy odbierają to jako oznakę niewierności i braku gotowości do związku.

Udawanie kogoś innego

Wbrew pozorom chłopcy potrafią słuchać i to bardzo uważnie. Zwracają uwagę na szczegóły i cenią sobie szczerość. Udawanie kogoś, kim się tak naprawdę nie jest nie ma najmniejszego sensu. W końcu prawda i tak wyjdzie na jaw, więc warto być sobą.

7 rzeczy, które odrzucają chłopaków

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

2 KOMENTARZE

  1. Chlopcow odrzuca tez jesli dziewczyna pali, pije i zachowuje sie tak jak by byla fejmem. Ze tylko like ja obchodza. Sa za bardzo pewne siebie. Gnebia slabszych i sie tak wywyzszaja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj