8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Zastanawiasz się, czy Wasza relacja wskoczyła już na wyższy level i czy tworzycie już związek? W tym wpisie znajdziesz 8 oznak świadczących o tym, że jesteście parą.

W pewnym wieku nie wypada pytać: ,,czy będziesz ze mną chodzić?”. Jeśli nie mieliście okazji, aby poruszyć temat tego, co Was łączy, możesz nie być pewna, na czym stoisz. W tym wpisie znajdziesz 8 sygnałów świadczących o tym, że jesteście parą.

8 oznak, że jesteś w związku!

#1. Wyznaliście sobie miłość

To jeden z bardziej oczywistych sygnałów, świadczących o tym, że jesteście parą. Jeśli jednak wyzwanie uczuć jeszcze przed Wami – nie załamuj się. To, że nie padły jeszcze poważne deklaracje, wcale nie musi oznaczać, że nie jesteście w związku.

#2. Poznaliście swoje rodziny

Spotkanie z rodzicami lub innymi członkami rodziny to poważna sprawa. Choć zdarza się, że do domu zaprasza się ,,zwykłych” znajomych, to jednak przyprowadzenie drugiej połówki wygląda nieco inaczej. Z pewnością jesteś w stanie wyczuć tę różnicę.

#3. Chodzicie za rękę

Trzymanie się za ręce to bardzo romantyczny gest. W miejscach publicznych decydują się na niego jedynie zakochani. Jeśli tak się dzieje w Waszym przypadku, to bez wątpienia można uznać Was za parę.

#4. Macie wspólne plany na przyszłość

To znak, że myślicie o sobie poważnie. Osoby będące w związku nie tylko żyją ,,tu i teraz”, ale planują także wspólną przyszłość. Oczywiście nie chodzi o to, co będzie robić w najbliższy weekend, ale za kilka miesięcy lub nawet kilka lat.

#5. Kłótnie nie oznaczają końca znajomości

Kiedy relacja jest jeszcze świeża, byle drobnostka może sprawić, że rezygnujemy z kontynuowania znajomości. Kiedy jednak jesteśmy w związku, sprawa wygląda już inaczej. Kłótnie, nawet te poważne, zazwyczaj kończą się zgodą, gdyż oboje jesteście już mocno zaangażowani.

#6. Czujecie się przy sobie swobodnie

Początki znajomości dla większości osób wiążą się ze stresem. Martwimy się tym, jak nasze zachowanie bądź wygląd odbierze druga strona. Kiedy już jesteśmy w związku, wiemy, że jesteśmy akceptowani i dlatego możemy się wyluzować.

#7. Dużo już razem przeszliście

To, czy Wasza relacja jest poważna, można ocenić również po tym, jak wiele ze sobą przeszliście. Czy w trudnych momentach możecie liczyć na swoje wsparcie? Czy macie pewność, że w krępującej sytuacji druga strona okaże zrozumienie? Jeśli tak, to śmiało możesz założyć, że tworzycie związek.

#8. Wszyscy dookoła mają Was za parę

Oczywiście założenie, że skoro wszyscy tak uważają, to jest to prawda, może być zgubne. Z drugiej strony, jeśli spotykacie się już długo, znacie swoich znajomych oraz rodziny i nie ukrywacie się ze swoim uczuciem, możesz uznać, że jesteście parą.

Czytaj także: Co warto ustalić przed pierwszym razem?

8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/485896247297151236

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj