Jak ustrzec się kryzysu w związku?
Źródło: Pinterest

Nie chcesz popełnić błędu, który mógłby źle podziałać na Twój związek? Oto 8 rzeczy, których powinnaś unikać!

Każdy z nas marzy o udanym związku. Niestety zdarza się, że popełniamy błędy, które mogą źle wpływać na naszą relację. W tym wpisie znajdziesz 8 rzeczy, których powinnaś się wystrzegać, jeśli chcesz, aby miłość między Tobą i Twoim partnerem kwitła.

8 rzeczy, które źle działają na związek

#1. Brak wspierania partnera

Wspieranie ukochanej osoby nie zawsze jest proste, jednak ciężko wyobrazić sobie szczęśliwy związek, bez tego elementu. W zdrowym związku obie strony wiedzą, że mogą liczyć na tę drugą osobę w każdej sytuacji.

#2. Częste obrażanie się

Zamiast się obrażać, lepiej porozmawiać z partnerem i wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia. Tzw. strzelanie fochów niczego nie wnosi, a może jedynie źle wpłynąć na Waszą relację.

#3. Urządzanie scen zazdrości

Mało kto zniesie ciągłe awantury spowodowane zazdrością. Bez względu na to, czy partner ma coś na swoim sumieniu, czy nie, prędzej czy później taki związek się rozpadnie.

#4. Okłamywanie partnera

Kłamstwo, nawet w dobrej wierze, to jednak nadal kłamstwo. Jeżeli wyjdzie na jaw, z pewnością nie podziała dobrze na związek.

#5. Wieczne kontrolowanie

Chyba nikt nie chciałby być na każdym kroku sprawdzany. Co robił-eś/-aś, gdzie był-eś/-aś, kiedy wrócisz? Związek powinien opierać się na zaufaniu, a jeśli tego nie ma, to może się niestety kiedyś rozpaść.

#6. Zbyt wysokie oczekiwania

Nie ma nic złego w mobilizowaniu partnera do bycia lepszym, jednak wywieranie presji nie jest dobre. W dłuższej perspektywie może to doprowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości

#7. Ciągła krytyka

Często bez problemu zauważamy wszelkie błędy partnera, za to nie reagujemy, gdy robi coś dobrze. Nikt nie zniesie ciągłej krytyki, więc prędzej czy później odbije się ona negatywnie na związku.

#8. Nuda

Rutyna prędzej czy później pojawia się w większości związków. Jeżeli nic z nią nie zrobimy, może przerodzić się w kryzys, a w najgorszym wypadku zakończyć się rozstaniem.

Czytaj także: Dlaczego warto grać z chłopakiem w gry komputerowe?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj