Chcesz poszerzyć swoje horyzonty muzyczne, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zobacz listę artystów, którzy powinni przypaść Ci do gustu!

Artyści muzyczni, którzy mogą Ci się spodobać!

5 Seconds Of Summer – ten zespół, założony w 2011 roku przez czterech australijskich chłopaków, staje się coraz bardziej rozpoznawalny i doceniany. Możesz ich kojarzyć z hitu She Looks So Perfect. W ich skład wchodzi Luke, Michael, Calum i Ashton. Grają głównie muzykę rock/pop, z naciskiem na gitarę elektryczną. Co więcej, to właśnie One Direction wzięło ich jako support swojej trasy. Jeśli lubisz mocne brzmienia i przystojnych chłopaków – koniecznie sprawdź 🙂

Artyści muzyczni, którzy mogą Ci się spodobać!

Ed Sheeran – rudy Brytyjczyk, który zyskał fanów na całym świecie, dzięki swojej grze na gitarze. Jest rozpoznawalny z hitu Thinking Out Loud oraz Give Me Love – pięknym emocjonalnym piosenkom. Gra muzykę pop i indie rock, współpracował z Taylor Swift i pisał piosenki dla m.in. Justina Biebera czy 1D. To naprawdę artysta o wielkim sercu i jeszcze potężniejszej muzyce.

Artyści muzyczni, którzy mogą Ci się spodobać!

Hozier – pochodzący z Irlandii piosenkarz i gitarzysta, autor piosenki Take Me To Church. Śpiewa piosenki głównie smutne i dające do myślenia, wolne i uspokajające. Jeśli lubisz taki rodzaj muzyki – obczaj go!

Artyści muzyczni, którzy mogą Ci się spodobać!

Bastille – kwartet, w którego skład wchodzą: Dan Smith, ‘Woody’ Chris Wood, Will Farquarson i Kyle Simmons. Grają głównie rock alternatywny, a ich przeboje, dzięki którym stali się rozpoznawalni, to Pompeii, czy Things We Lost In Fire. Grali na Open’er Festival w 2014 i 2016 roku.

Artyści muzyczni, którzy mogą Ci się spodobać!

Good Charlotte – nieco starszy, gdyż założony w 1996 roku zespół, grający rock alternatywny, czy pop punk. Jest doceniany przez innych artystów, na przykład, przez wymienionych powyżej 5 Seconds Of Summer. Jeden z najbardziej znanych singli tego zespołu to I Just Wanna Live, który osiągnął status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych.

A Wy jakiej muzyki słuchacie? Napiszcie o swoich ulubionych artystach w komentarzach!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: Google Grafika

7 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam Florence and the machine, Lana del Rey. Trochę mniej znane, niż to, co ciągle leci w radiu chociaż typowy pop też lubię. Ostatnio podoba mi się jazz. Szczególnie ten początkowy z 1920. King Oliver np

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here