Zakochane dziewczyny patrzą na świat przez różowe okulary i nierzadko robią rzeczy, których później mogą żałować. Ty też masz je na sumieniu?

Bycie zakochanym to chyba jedno z piękniejszych uczuć. Mamy ochotę skakać z radości i jesteśmy przepełnione euforią. Patrzymy na świat przez różowe okulary i nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że popełniamy jakieś błędy. Są one o tyle niebezpieczne, że kiedyś, w przyszłości, możemy ich bardzo żałować. Warto więc wcześniej zwrócić na nie uwagę i spróbować je wyeliminować, zanim będzie za późno.

Błędy, jakie popełniają zakochane dziewczyny

Błędy zakochanych dziewczyn:

#1. Zaniedbują znajomych. To częsty błąd, popełniany szczególnie na początku związku, kiedy najchętniej spędzałoby się z ukochanym cały wolny czas. Jest to o tyle niebezpieczne, że najbliżsi znajomi mogą się obrazić. Być może chwilowo zakochane dziewczyny nie odczuwają tak bardzo ich braku, ale prędzej czy później na pewno za nimi zatęsknią. Co jednak będzie, gdy pokłócą się z chłopakiem? Komu wtedy się wyżalą?

#2. Rezygnują ze swoich pasji. Ponieważ zakochane dziewczyny chcą spędzać ze swoimi chłopakami jak najwięcej czasu, to nie są w stanie poświęcać go już na swoje hobby. W przyszłości mogą jednak tego mocno żałować, szczególnie, jeśli ich pasja, mogłaby przynosić im pieniądze, ale zrezygnowały z niej na rzecz miłości. Poza tym chłopcy lubią dziewczyny, które mają jakieś hobby, dlatego warto wygospodarować na nie odrobinę czasu.

#3. Próbują się zmieniać na siłę. Nie ma nic złego w pracowaniu nad sobą i przezwyciężaniu słabości, ale jeśli ktoś robi to tylko i wyłącznie dla swojego ukochanego, to może się kiedyś rozczarować. Podporządkowując się do wyobrażeń swojego ukochanego o dziewczynie idealnej, można gdzieś po drodze zgubić samą siebie. Jego ?wymagania? mogą być coraz większe, a w pewnym momencie może się okazać, że dziewczyna nie jest w stanie ich spełnić i wtedy zostanie porzucona.

#4. Bagatelizują wady swoich ukochanych. To poważny błąd, ponieważ to, na co przymykają oko na początku znajomości, z pewnością zacznie im przeszkadzać później. Z czasem może okazać się, że pewne zachowania są nie do zaakceptowania, a wystarczyłoby po prostu od początku, małymi kroczkami, próbować pozbyć się złych nawyków ukochanego.

#5. Stają się monotematyczne. Część z zakochanych dziewczyn nie zaniedbuje swoich znajomych, ale na spotkaniach z nimi opowiada tylko i wyłącznie o swoim związku. To prosta droga do utraty przyjaciół, bo mało kto to wytrzyma.

Co byście dodały do naszej listy? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: Pexels

1 KOMENTARZ

  1. Wieczne obściskiwanki. Zakochane dziewczyny, jeśli zależy im na zatrzymaniu przy sobie chłopaka, pozwalają mu na zbyt wiele na samym początku
    Potem wychodzi się na łatwą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj