Brak Ci pomysłu na posiłek? A może masz ochotę poeksperymentować w kuchni i szukasz inspiracji? Ta gra jest dla Ciebie!

Czasami zdarza się tak, że mamy ochotę zjeść coś dobrego, ale kompletnie brak nam pomysłu, co by to mogło być. Nieraz pewnie miałaś ochotę zaszaleć i poeksperymentować w kuchni, ale ogrom przepisów dostępnych w Internecie sprawiał, że nie mogłaś się na nic zdecydować. Firma Foodie Dice wpadła na świetny pomysł i wprowadziła na rynek drewniane kostki, które pomogą podjąć Ci decyzję, co ugotować!

Brak Ci pomysłu co ugotować? Zagraj w kulinarną grę!

Na oficjalnej stronie firmy Foodie Dice, możemy przeczytać: ,,Mamy misję, by gotowanie stało się zabawą” – i o to właśnie chodzi! Wystarczy rzucić kostką, aby wylosować składniki, z których stworzysz swój posiłek.

Na stronie producenta znajdziesz kilka zestawów kostek, opakowanych w woreczek lub szklany słoik. Wyglądają naprawdę przecudnie, niestety kosztują $24.00 lub $34.00, co naszym zdaniem przekracza możliwości finansowe przeciętnej nastolatki (a nawet jeśli nie, to czy warto płacić tyle pieniędzy za kilka drewnianych kostek?).

Takie kostki możesz jednak zrobić sama! Wystarczy kupić kilka drewnianych klocków (np. sklep SEN-SI oferuje zestaw 102 sztuki w cenie 36.99 złotych) i napisać cienkim markerem różne składniki na poszczególnych kostkach.

Naszym zdaniem to może być świetna zabawa, do której można zaangażować całą rodzinę!

Co o tym myślisz? Zagrałabyś w taką kulinarną grę? 🙂

Źródło zdjęć: http://www.foodiedice.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj