suplementy na włosy
Źródła: https://favim.com/image/4103125 || https://weheartit.com/entry/342706245

Twoje włosy potrzebują regeneracji? Olaplex uratuje nawet najbardziej zniszczone kosmyki!

Całkowita regeneracja włosów metodą Olaplex

Na czym polega zabieg Olaplex?

Według jego wynalazców, Olaplex regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe, przywracając włosom naturalną strukturę. Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te, są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji, takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym, do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. Jego skład jest chroniony patentem, dlatego nie do końca wiadomo, co tak naprawdę sprawia, że Olaplex jest tak skuteczny.

Olaplex umożliwia również zmianę koloru włosów bez niszczenia ich struktury!

Zestaw Olaplex składa się z trzech produktów (dwa z nich przeznaczone są do stosowania w salonach fryzjerskich, a trzeci w domu):

1. Bond Muliplier – to produkt, który jest używany podczas koloryzacji włosów. Dodaje się go do farby bądź kremu w celu rekonstrukcji uszkodzonych lub zerwanych wiązań włosów, a także, by zapobiec dalszym uszkodzeniom.
2. Bond Perfector – wzmacnia działanie Bond Multipiera. Stosuje się go w celu połączenia pozostałych mostków siarczkowych. Bond Perfector odbudowuje strukturę włosów i przywraca im siłę.
3. Hair Perfector – to produkt do pielęgnacji włosów w domu, który przedłuża efekt po wyjściu z salonu.

Przeciwwskazania do stosowania produktów Olaplex

Producenci zapewniają, że Olaplex jest całkowicie bezpieczny i mogą go używać nawet kobiety w ciąży. Jeśli jednak farbujesz włosy henną, ten produkt nie jest dla Ciebie, gdyż jego składniki, mogą wejść w reakcję z henną i dać niespodziewany efekt kolorystyczny, którego ciężko będzie się później pozbyć.

Poniżej przedstawiamy efekty po zastosowaniu Olaplex:

Źródła zdjęć: http://www.blondhaircare.comhttp://mfairhaircare.blogspot.com |
http://elixirdayspa.pl http://forhairsobieski.pl

3 KOMENTARZE

  1. Przy moich bardzo długich włosach to zwykle własnie za samą długość sporo fryzjerzy sobie liczą. Zdecydowanie wolę sama zadbać o włosy.

    • Cena zależy od salonu fryzjerskiego, ale zwykle jest to +80 zł do np. koloryzacji. Można stosować również na niefarbowane włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here