suplementy na włosy
Źródła: https://favim.com/image/4103125 || https://weheartit.com/entry/342706245

Twoje włosy potrzebują regeneracji? Olaplex może uratować nawet najbardziej zniszczone kosmyki!

Zdrowe, lśniące i piękne włosy to atrybut każdej dziewczyny. Myślisz, że są poza Twoim zasięgiem? Wcale nie! Chociaż przeróżne zabiegi mogą osłabić nasze kosmyki, to na szczęście większość uszkodzeń da się naprawić. Z tego wpisu dowiesz się więcej na temat zabiegu regeneracji włosów przy użyciu kosmetyków marki Olaplex. Sprawdź, czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie!

Całkowita regeneracja włosów metodą Olaplex

Na czym polega zabieg Olaplex?

Według jego wynalazców, Olaplex regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe, przywracając włosom naturalną strukturę. Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi. Każdego dnia ulegają one licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji. Zabiegi, jakim poddajesz swoje włosy, takie jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie mają wpływ na ich kondycję.

Olaplex to jedyny produkt na rynku, który jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym, co oznacza, że efekty utrzymują się aż do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. Jego skład jest chroniony patentem, dlatego nie do końca wiemy, co tak naprawdę sprawia, że Olaplex jest tak skuteczny.

Olaplex polecany jest również w celu zmiany koloru włosów, bez niszczenia ich struktury!

Zestaw do regeneracji włosów marki Olaplex

Zestaw Olaplex składa się z trzech produktów (dwa z nich przeznaczone są do stosowania w salonach fryzjerskich, a trzeci w domu):

  • Bond Muliplier – to produkt, który jest używany podczas koloryzacji włosów. Dodaje się go do farby bądź kremu w celu rekonstrukcji uszkodzonych lub zerwanych wiązań włosów. Stosowany jest również profilaktycznie, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom.
  • Bond Perfector – wzmacnia działanie Bond Multipiera. Stosuje się go w celu połączenia pozostałych mostków siarczkowych. Bond Perfector odbudowuje strukturę włosów i przywraca im siłę.
  • Hair Perfector – to produkt, który jest przeznaczony do samodzielnej pielęgnacji włosów w domu. Regularnie stosowany przedłuża efekt po wyjściu z salonu.

Przeciwwskazania do stosowania produktów Olaplex

Producenci zapewniają, że Olaplex jest całkowicie bezpieczny i mogą go używać nawet kobiety będące w ciąży. Jeśli jednak farbujesz włosy henną, ten produkt nie jest dla Ciebie. Jego składniki mogą wejść w reakcję z henną i dać niespodziewany efekt kolorystyczny, którego ciężko będzie się później pozbyć.

Koszt produktów marki Olaplex

Nie da się ukryć, że wysoka jakość i niska cena zazwyczaj nie idą ze sobą w parze. Produkty marki Olaplex są niestety poza zasięgiem przeciętnej nastolatki. Z pewnością przyznasz nam rację, że blisko 300 złotych za 3 kosmetyki to dużo. Jeżeli nie masz możliwości przeznaczyć na produkty swojego kieszonkowego, możesz spróbować namówić rodziców na ich zakup, np. w ramach prezentu urodzinowego.

Zobacz efekty po zastosowaniu kosmetyków Olaplex:

Stosowałaś produkty Olaplex? A może znasz kogoś, kto zdecydował się na zabieg regeneracji przy użyciu produktów tej marki? Daj nam znać w komentarzu!

Źródła zdjęć: blondhaircare.com | mfairhaircare.blogspot.com | elixirdayspa.pl | forhairsobieski.pl

3 KOMENTARZE

  1. Przy moich bardzo długich włosach to zwykle własnie za samą długość sporo fryzjerzy sobie liczą. Zdecydowanie wolę sama zadbać o włosy.

    • Cena zależy od salonu fryzjerskiego, ale zwykle jest to +80 zł do np. koloryzacji. Można stosować również na niefarbowane włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj