Źródło: Pinterest

Spytałyśmy kilka dziewczyn, jakie ich zdaniem cechy charakteru i wyglądu powinien posiadać chłopak idealny. Sprawdźcie, jakich odpowiedzi udzielały najczęściej!

Cechy idealnego chłopaka – odpowiadają dziewczyny!

Wygląd idealnego chłopaka:

Zadbany. ,,Umyte i ułożone włosy, ładna cera, białe zęby, czyste ubrania. Aaa i jeszcze musi ładnie pachnieć 🙂 Myślę, że tacy chłopacy mają największe powodzenie u dziewczyn”. – Karina 17 lat.

Sylwetka. ,,Szerokie barki, płaski brzuch, zarysowane mięśnie, duże dłonie i wysoki. I najlepiej, żeby był brunetem, chociaż blondynem też bym nie pogardziła :)” – Maja 18 lat.

Ubiór. ,,Najważniejsze, żeby ubrania i buty były czyste. Styl ubioru ma dla mnie mniejsze znaczenie, chociaż dresy z kapturem na głowie i białymi skarpetkami odpadają!” – Ula, 15 lat.

Cechy charakteru idealnego chłopaka:

Kulturalny. ,,Zawsze zwracam uwagę na to czy chłopak jest dobrze wychowany. Nie wyobrażam sobie zaprosić do domu kogoś, kto przy moich rodzicach zacznie np. przeklinać”. – Kaja, 18 lat.

Inteligentny. ,,Facet musi mi umieć zaimponować, rozumieć moje żarty, wiedzieć kiedy ironizuję. Inaczej na pewno się nie dogadamy”. – Monika 19 lat.

Opiekuńczy. ,,Mój chłopak urzekł mnie tym, że się o mnie zawsze troszczył i był wobec mnie opiekuńczy. Traktuje mnie jak księżniczkę i wiem, że nigdy nie pozwoli na to, żeby stała mi się krzywda” – Ania, 16 lat.

Wierny. ,,Ciężko jest znaleźć porządnego chłopaka, który nie flirtuje z 5 dziewczynami na raz, tylko skupia się na jednej. Ja wciąż takiego szukam…”. – Weronika, 15 lat.

Romantyczny. ,,Marzy mi się chłopak, który będzie nosił mnie na rękach, zabierze na randkę w jakieś niesamowite miejsce i będzie grał dla mnie na gitarze :)”. – Kinga, 16 lat.

Szczery. ,,Chyba żadna dziewczyna nie lubi być oszukiwana i nie ważne czy chodzi o drobnostkę czy o poważną sprawę” – Ada, 14 lat.

Bez nałogów. ,,Nienawidzę dymu z papierosów, więc to oczywiste, że mój idealny chłopak nie może palić. Alkohol też nie jest fajny i nie chciałabym, żeby mój chłopak był od niego uzależniony”. – Zosia, 16 lat.

Odpowiedzialny. ,,Jedną z ważniejszych cech, na które zwracam uwagę przy wyborze chłopaka jest to, czy jest on odpowiedzialny za siebie i innych. Nie chcę, żeby narażał swoje zdrowie lub życie np. poprzez bójki rób robienie innych głupot”. – Sylwia, 17 lat.

Jakie cechy musi mieć Wasz idealnych chłopak? 🙂

Źródło: Pinterest

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj