Często może nam się wydawać, że dla chłopaków wygląd jest najważniejszy, ale to tylko stereotyp, któremu absolutnie nie należy wierzyć. Jakie cechy, oni cenią u nas bardziej, niż wygląd? Czytaj dalej!

W sprawach damsko-męskich wygląd jest bardzo istotny i nie ma się co łudzić, że jest inaczej. Myli się jednak ten, kto myśli, że dla chłopców tylko on się liczy. Jeśli nie tylko wygląd, to co jeszcze ma znaczenie? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Szczerość. To jest dla chłopców jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Dla nas też powinna być istotna ? w końcu kto by chciał mieć drugą połówkę, która co chwilę kłamie?

Dystans i poczucie humoru. Żaden chłopak nie lubi wielkich ?dam?, które obrażają się za każdy żart i biorą wszystko na poważnie. Wiadomo, że chłopaki kochają dziewczyny, które się śmieją z ich żartów, do łez!

Inteligencja. Dziewczyna, z którą on chce związać poważną relacje, musi być przede wszystkim partnerką do rozmowy. Przyznaj sama, że nie chciałabyś być w związku z ładnym, jednak głupiutkim chłopakiem, prawda? Pamiętaj, że inteligencja jest dla nich sexy!

Kreatywność. Nuda to największa bolączka w prawie każdym związku. Jemu czasem nie chce się brać wszystkiego w swoje ręce, dlatego i Ty powinnaś się wykazać kreatywnością i znaleźć ciekawe miejsce na kolejną randkę. Dziewczyna powinna pobudzać chłopaka do nowych rzeczy, które powinni próbować razem!

Stabilność emocjonalna. Czyli brak obrażania się i brak wszczynania awantur bez powodu ? tę cechę chłopaki bardzo cenią w dziewczynach. Oni naprawdę mają dosyć nadpobudliwych dziewczyn i prędzej czy późnią z taką zerwą.

Umiejętność słuchania i troskliwość. Chłopaki czasem mają dość tego, że muszą cały czas być męscy, a sami mają problemy. Ich idealna partnerka to taka, która ich wysłucha i im pomoże. Oni czasem lubią poczuć się jak u mamy, dlatego dziewczyna powinna ich wspierać emocjonalnie.

Oryginalność. Wyrażanie własnego zdania i nie upodabnianie się do innych niesamowicie kręci płeć przeciwną ? dlatego przestań być szarą myszką i spróbuj wyróżnić się z tłumu!

Ile powyższych cech posiadasz? Podziel się z nami w komentarzu! 🙂

Czytaj także: Jak wyróżnić się z tłumu?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj