Jak poderwać chłopaka będąc nieśmiałą
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/775815473294550121

Zastanawiasz się, jakie cechy dziewczyny uważają za atrakcyjne? W tym wpisie znajdziesz małą podpowiedź!

Często mówi się, że wygląd drugiej osoby nie powinien mieć znaczenia, a jedynie wnętrze tego człowieka. Prawda jest jednak taka, że ciężko przyciągnąć do siebie drugą osobę tylko osobowością. Co w takim razie sprawia, że dziewczyny zwracają swoją uwagę na chłopaków? O tym przeczytasz poniżej!

Cechy, które dziewczyny uważają za atrakcyjne

#1. Muskuły

Oczywiście nie jest tak, że szczupły lub gruby chłopak nie ma szans na znalezienie dziewczyny. Nie da się jednak ukryć, że dobrze zbudowani chłopcy, którzy ćwiczą na siłowni, mają dużo większe powodzenie.

#2. Wysoki wzrost

Jest takie powiedzenie, że mężczyzna zaczyna się od 180 cm. Oczywiście takie podejście jest bardzo krzywdzące (podobnie, jak to że kobieta kończy się na rozmiarze M i tym podobne bzdury). Większość dziewczyn po prostu chce, żeby chłopak był od nich nieco wyższy, ale są również takie, które w ogóle nie zwracają na to uwagi 🙂

#3. Duże dłonie

Okazuje się, że spora grupa dziewczyn zwraca uwagę na dłonie u chłopaków. Duże są traktowane jako zaletę. Dla reszty wielkość nie ma znaczenia, ale ważne, żeby były zadbane (szczególnie paznokcie).

#4. Niski głos

Większość dziewczyn woli chłopaków, którzy mają niski ton głosu. Oczywiście jest to cecha, na którą nie mamy wpływu, wobec czego pozostaje jedynie mieć nadzieję, że głos zmieni się wraz z wiekiem.

#5. Stylowy wygląd

Nie trzeba ubierać się w markowe ubrania, aby wyglądać stylowo. Ważne jednak, aby ciuchy były czyste, względnie wygładzone (nie mogą wyglądać jak wyciągnięte psu z gardła) i pasować do siebie kolorystycznie.

Polecamy: 5 rzeczy, które odrzuci każdą dziewczynę

Jak poderwać chłopaka będąc nieśmiałą
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/442478732137301249

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj