zachowania które odrzucają dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/595249275734487435

Sprawdź, jakie zachowania chłopaków wzbudzają w dziewczynach obrzydzenie.

Zastanawiasz się, które zachowania mogą spowodować, że stracisz szansę u dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

5 rzeczy, które odrzuci każdą dziewczynę

#1. Bekanie

To jedno z bardziej obrzydliwych zachowań, które z pewnością nie sprawi, że zapunktujesz u potencjalnej dziewczyny. Spróbuj się powstrzymać, a jeśli się nie uda, to przeproś, zamiast udawać, że nic się nie stało.

#2. Puszczanie bąków

To zachowanie zdecydowanie znajduje się na podium tych najbardziej obrzydliwych. Oczywiście pewnie znajdzie się grupa dziewczyn, którym to nie będzie przeszkadzać, szczególnie będąc już w związku, ale puszczanie bąków na początku znajomości odstraszy 99% potencjalnych kandydatek.

#3. Przeklinanie

Używanie brzydkich słów zamiast przecinków nie sprawi, że w oczach dziewczyn staniesz się bardziej męski. Każdy ma prawdo czasem się zdenerwować, ale na co dzień staraj się panować nad swoim językiem.

#4. Kłamstwo

Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Dziewczyny potrafią błyskawicznie odkryć prawdę dzięki intuicji, a wtedy stracisz bezpowrotnie swoją szansę na podryw. Zastanów się, czy chcesz tak ryzykować.

#5. Miłosne podboje

Nie jest to powód do chwalenia się, szczególnie jeśli Twoje ?CV” jest imponujące. Większość dziewczyn będzie zniechęcona, słysząc że są któreś z kolei, ponieważ będą bały się, że one również zostaną szybko zastąpione.

Czytaj także: 5 gestów, które uwielbiają dziewczyny

zachowania które odrzucają dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/321866704602103739

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj