gesty które uwielbiają dziewczyny
Źródło: https://favim.com/image/6089096/

W tym wpisie znajdziesz 5 gestów, które uwielbia większość dziewczyn! Od teraz żadna Ci się nie oprze!

Zastanawiasz się, co masz zrobić, aby dziewczyny zaczęły zwracać na Ciebie większą uwagę? A może zależy Ci tylko na jednej i chcesz, aby oszalała na Twoim punkcie? Poniżej przedstawiamy 5 gestów, które sprawią, że zawrócisz w głowie niejednej pannie.

5 gestów, które uwielbiają dziewczyny

#1. Mrugnięcie okiem

Ten gest spodoba się większości dziewczyn, pod warunkiem, że nie puszczasz oczka do każdej. Połącz to z uśmiechem, a zrobisz na swojej wybrance piorunujące wrażenie. Nie rób tego jednak zbyt często, bo możesz zostać odebrany jako nałogowy podrywacz.

#2. Zdrobnianie imienia dziewczyny

Chyba nie ma nic przyjemniejszego dla dziewczyny niż usłyszeć swoje imię z ust chłopaka. Jeszcze lepiej kiedy to imię zostało przekręcone w zabawny sposób albo zdrobnione (byleby nie było obraźliwe!).

#3. Twój uśmiech

Uśmiech chłopaka sprawia, że większość dziewczyn ma miękkie nogi. Jeżeli zrobić na niej dobre wrażenie, to wystarczy, że się po prostu uśmiechniesz! Kiedy ona odwzajemni ten gest, to masz wtedy pewność, że jesteś na dobrej drodze, aby ją poderwać.

#4. Twój dotyk

Bez względu na to, czy to będzie objęcie dziewczyny w pasie, ?przypadkowe” muśnięcie, czy może łaskotanie, to dziewczyna z pewnością będzie zachwycona, kiedy tylko poczuje na sobie Twój dotyk.

#6. Czułe słówka

Niemal każda dziewczyna lubi słyszeć komplementy na swój temat. Trzeba jednak wypowiadać je z wyczuciem, aby nie zawstydzić dziewczyny, ani nie wyjść na kłamcę.

Czytaj także: Męskie ubrania, które dziewczyny uwielbiają nosić

gesty które uwielbiają dziewczyny
Źródło: https://www.pinterest.co.uk/pin/367747125819895386

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj