Pierwszy związek zapamiętasz na zawsze. Chcesz aby był udany? Oto kilka cech, którymi powinien odznaczać się pierwszy partner!

Każdy związek to coś poważnego, ale to ten pierwszy liczy się najbardziej. Zanim postanowisz go stworzyć upewnij się, że partner, którego wybrałaś posiada poniższe cechy. Pamiętaj, że poszukiwanie takich cech nie czyni cię wybredną. To oznacza, że się szanujesz i kochasz na tyle by chcieć partnera, który robi to samo.

Cechy, które powinien mieć Twój pierwszy chłopak

CIERPLIWOŚĆ

Tą cechę powinien mieć każdy partner, szczególnie ten pierwszy. Nie powinien na ciebie naciskać ani namawiać do różnych rzeczy. Powinien wiedzieć, że to nie na miejscu, ponieważ dopiero nabierasz doświadczenia.

POCZUCIE HUMORU

Partner z poczuciem humoru pozwoli ci czuć się przy nim swobodnie. Powinnaś bez stresu móc powiedzieć coś zabawnego na jego temat i nie bać się, że on weźmie to na poważnie.

SZACUNEK

Jeśli zauważysz, że on nie szanuje nauczycieli, słabszych od niego lub swoich rodziców pamiętaj, że kolej może przyjść na ciebie. Nie możesz pozwolić by źle cię traktował. Jeśli już to zrobił, nie okłamuj się, że się zmieni. Dla swojego dobra powinnaś zakończyć toksyczny związek.

ZAUFANIE

Zaufanie to podstawa. Zarówno on jak i ty powinniście ufać sobie nawzajem i nie podejrzewać na każdym kroku o zdradę lub kłamstwa. Twój partner nie może zakładać, że za każdym razem gdy nie możesz się spotkać lub wychodzisz z kimś innym, to już go nie kochasz. Jeśli ci nie ufa może, zacząć cię kontrolować co nie jest przyjemne.

TROSKLIWOŚĆ

Twój pierwszy chłopak z pewnością powinien być troskliwy. Nie mamy na myśli ochrony, ponieważ nie jesteś już małą dziewczynką, którą trzeba prowadzić za rękę. Chodzi nam raczej o to, by dbał o twoje dobre samopoczucie, nie sprawiał ci przykrości i starał się by w waszym związku było wam dobrze.

Jak myślisz jakie jeszcze cechy powinien mieć pierwszy chłopak?

idealny chłopak

Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

  1. Przede wszystkim musi być szczery 😉 nie może nic ukrywać, szczerość przede wszystkim. Mój chłopak jest też niesamowicie romantyczny i jest też bardzo pracowity. Od zawsze był moim najlepszym przyjacielem. Na dodatek jest też bardzo odpowiedzialny, kulturalny i umie się zachować. Jest też nieco zboczony ale wydaje mi się że jednak ja jestem bardziej xD po za tym ma też wymienione w artykule cechy i bardzo go kocham 🙂 chciałabym by nam się udało 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj