Wracamy do Was z kolejną odsłoną ciekawostek o serialach! Tym razem najwięcej komentarzy popierało produkcję Pretty Little Liars.

Pretty Little Liars, czyli amerykański serial opowiadający historię czterech przyjaciółek, których relacja zepsuła się po zaginięciu królowej ich paczki – Alison. Poniżej znajdziecie kilka mniej znanych faktów dotyczących serialu. Jeśli znacie więcej ciekawostek, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!

Ciekawostki o serialach – Pretty Little Liars

#1. Finałowy odcinek sezonu drugiego został zainspirowany filmem pt.: ,,Psychoza”, natomiast 12 odcinek z 3 sezonu był wzorowany na filmie ,,Krzyk”. W całej produkcji możemy odnaleźć znacznie więcej inspiracji z innych produkcji filmowych.

#2. Hanna ma grupę krwi 0 Rh-.

#3. Najwięcej sms-ów od A otrzymała Hanna (32 sms-y), później Emily (29), następnie Spencer (20 wiadomości) oraz Aria (11 sms-ów).

#4. A. najprawdopodobniej jest mańkutem.

#5. W pilotażowym odcinku Alexis Denisof został obsadzony w roli Byrona, natomiast Jean Louisa Kelly zagrała Ellę. Oboje zostali jednak zastąpieni przez innych aktorów.

#6. Pierwszą pracą Ashley Benson był udział w reklamie Domino’s Pizza.

#7. Ashley Tisdale dostała zaproszenie na casting do serialu, ale ostatecznie zrezygnowała z wzięcia udziału w produkcji.

#8. Shay Mitchell tak naprawdę ma na imię Shannon.

#9. Sasha Pieterse (Alison) starała się o rolę Hanny Marin mając 13 lat.

#10. Janel Parrish, czyli serialowa Mona, brała udział w Tańcu z gwiazdami.

#11. Shay Mitchell swoją pierwszą rolę aktorską odegrała w Pretty Little Liars (wcześniej występowała gościnnie w kilku produkcjach).

#12. Brata Ezry gra Gregg Sulkin (Liam z ,,Faking it„).

#13. Sean Faris, czyli policjant Holbrook, przez wadę wzroku nie dostał się do sił powietrznych USA.

#14. Nazwisko Alison – DiLaurentis – jest anagramem wyrażenia „Liars united”.

O jakim innym serialu chcecie dowiedzieć się więcej? Napiszcie w komentarzu, a być może pojawi się w kolejnej odsłonie ,,Ciekawostek”!

Pretty Little Liars

Źródła tekstu: http://inlovewithpll.blogspot.com/ | https://www.buzzfeed.com || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj