Sprawdź, co powinnaś jeść przed treningiem, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nasza dieta ma wpływ na to, jak wyglądamy. Jeśli będziemy odżywiać się niezdrowym i kalorycznym jedzeniem, to nawet ćwiczenia nam niewiele pomogą. W drugą stronę działa to podobnie – jeśli stawiamy tylko i wyłącznie na zdrową żywność, ale stronimy od aktywności fizycznej, to oczywiście nadwaga raczej nam nie grozi, ale może pojawić się problem obwisłej skóry (szczególnie jeśli przy pomocy diety staramy się zrzucić sporo kilogramów) oraz cellulitu (mają go nawet szczupłe osoby). Jeśli starasz się łączyć odpowiednią dietę z treningami, to sprawdź co powinnaś jeść, aby maksymalnie podkręcić efekty swoich ćwiczeń.

Co jeść przed treningiem?

Czy należy cokolwiek jeść przed treningiem?

Odpowiedź brzmi: TAK! Twój organizm musi mieć energię, dlatego należy mu ją dostarczyć. Oczywiście posiłek musi być odpowiednio dostosowany – jeśli chwilę po sytym obiedzie chcesz zacząć ćwiczyć, to będzie Ci trudno to zrobić, szczególnie jeśli w planach masz bieganie albo skakanie. W tym wypadku należy poczekać około godziny. Możesz jednak zdecydować się na lżejszą przekąskę, która doda Ci sił, a jednocześnie nie sprawi, że poczujesz się ociężała.

Co jeść przed treningiem?

Możesz zjeść rybę, chude mięso lub makaron albo jajecznicę. Pełnoziarnista kanapka z szynką też nie jest złym pomysłem. Jeśli krótko przed treningiem odczuwasz głód, sięgnij po banana, garść orzechów lub proteinowego batona.

Czytaj także: Foods by Ann kontra Be Raw! – porównanie

Co jeść przed treningiem?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj