Związek z siostrą przyjaciela
Związek z siostrą przyjaciela

Oto trzecia część wpisu zawierającego wypowiedzi dziewczyn na temat tego, co jest dla nich istotne w związku z ukochaną osobą.

Jeśli zastanawiasz się, co tak naprawdę jest ważne w związku z drugą osobą, to przeczytaj opinie innych dziewczyn i dowiedz się, co sądzą na ten temat!

Co jest ważne w związku? CZĘŚĆ 3

Odpowiada Monika:

,,Moim zdaniem najważniejsze w związku są rozmowa i wzajemny szacunek. Podstawą związku powinna być przyjaźń, bo wiadomo, że kiedy miłość rozkwita jest pięknie, ale z czasem w związku mogą się pojawić problemy. Związki budowane jedynie na miłości nie zawsze przechodzą takie próby. Jeżeli w relacji jest przyjaźń, to ludzie będą się rozumieć i próbować wszystko naprawić. Poza tym partner czy partnerka powinni być przyjaciółmi, żeby mieć do siebie zaufanie, móc się zwierzać i wzajemnie pomagać w trudnych chwilach”.

Odpowiada Justyna:

,,Przede wszystkim to wierność i szczerość. Nic nie ukrywać przed sobą i otwarcie rozmawiać o dobrym i o złym. Intymność jest kolejną najważniejszą kwestią. Nie można zapomnieć o dozie codziennej zabawy przy wspólnych zainteresowanych. I jeszcze podobne poczucie humoru”.

Odpowiada Magda:

,,Według mnie bez wierności, szczerości i zaufania nie ma dobrej relacji. Nawet jeśli kogoś kochamy, a mu nie ufamy, to relacja nie ma sensu. Ważne są też wspólne wizje przyszłości dotyczące na przykład ślubu, dzieci, czy miejsca/kraju zamieszkania. Jeśli jedna z tych osób będzie chciała mieć dzieci, a druga nie, to obie strony będą w pewnym stopniu nieszczęśliwe. Dodam jeszcze, że ważna jest po prostu najzwyklejsza rozmowa, ponieważ dzięki niej można przepracować wiele kwestii, sprzeczek”.

Odpowiada Asia:

,,W związku najważniejsze jest zaufanie – to stanowi fundament udanej relacji. Należy mieć do siebie szacunek i być względem siebie lojalnym. Nie należy zapominać o rozmowie, która pozwoli nam rozwiać nasze niepewności i która może być rozwiązaniem naszych kłótni. Nie można bać się rozmowy, tylko poruszać nawet najbardziej błahe sprawy”.

Odpowiada Ola:

„Według mnie, najważniejszy w związku jest wzajemny szacunek, zaufanie i komunikacja. Wzajemny szacunek pozwala partnerom na docenianie i akceptowanie siebie nawzajem, co tworzy zdrową atmosferę i harmonię w związku. Zaufanie jest kluczowe, ponieważ umożliwia otwarte dzielenie się emocjami, potrzebami i troskami. Komunikacja jest niezwykle istotna, aby partnerzy mogli wyrażać swoje oczekiwania, rozwiązywać problemy i budować głębsze zrozumienie między sobą”.

A Twoim zdaniem co jest ważne w związku? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Co jest ważne w związku? CZĘŚĆ 2

8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/485896247297151236

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj