Jeśli nie masz pomysłu co podarować swojemu ukochanemu z okazji Walentynek to ten wpis jest dla Ciebie!

Większość z nas co roku ma ten sam problem – co kupić chłopakowi na Walentynki? Jak pokazać chłopakowi, że jest dla nas ważny, jednocześnie nie wydając na prezent ostatnich oszczędności? Przecież nie kupimy ukochanemu lizaka w kształcie serca. W dzisiejszym wpisie znajdziecie kilka pomysłów na fajne i niedrogie prezenty.

Co kupić chłopakowi na Walentynki?

#1. Poduszka ze zdjęciem

Nie kosztuje ona dużo, a powinna sprawić mu radość. Możesz wybrać wersję z Twoim zdjęciem albo Waszym wspólnym. Gwarantujemy, że dzięki temu jego sny staną się kolorowe 🙂

#2. Bokserki

To dość popularny prezent walentynkowy dla chłopaka. Nie kosztuje wiele, a jeśli wybierzesz model z zabawnym nadrukiem, to z pewnością wywołasz uśmiech na jego twarzy. Jeśli jednak on mieszka z rodzicami, którzy na dodatek nie mają poczucia humoru, to lepiej odpuść sobie taki prezent.

#3. Maraton filmowy

Walentynkowy prezent wcale nie musi być rzeczą. Możesz poświęcić ukochanemu czas (którego przecież zawsze mamy mało) i sprawić mu radość organizując maraton filmowy z tym, co sam wybierze.

#4. Zimowy dodatek

Prezenty z okazji Walentynek nie powinny być zbyt drogie i najlepiej, żeby nawiązywały do tego święta. Jeśli jednak kompletnie nie masz pomysłu co dać ukochanemu lub celebrujecie ten dzień po swojemu, możesz poszukać jakiś zimowych akcesoriów, typu szal, rękawiczki, czapka lub pasek. Ten ostatni nie jest akurat zbyt zimowy, ale za to bardzo praktyczny, więc na pewno mu się przyda.

#5. Romantyczna kolacja

Propozycja kolacji (lub obiadu) jako prezentu dość często pojawia się na naszej stronie. Dzieje się tak, ponieważ wiemy, że do serca chłopaka można trafić przez jego żołądek. Choć ten podarunek zniknie bardzo szybko i bezpowrotnie, to nie będą to zmarnowane pieniądze. Jeśli nie stać Cię na restaurację, to przygotuj coś sama w domu.

Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Źródło zdjęć: Pexels | http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj