Źródło: Pinterest

Jesteś ciekawa, co oznacza Twój kolor oczu? Sprawdź, czy ten opis pasuje do Ciebie!

Co mówi o Tobie kolor oczu?

Oczy ciemnobrązowe / czarne

Takie zabarwienie tęczówki występuje bardzo rzadko, więc możesz się czuć naprawdę wyjątkowo. Osoby z takim kolorem oczu, często są nie ufne wobec innych, przez co trudniej zawiązują przyjaźnie. Są jednak bardzo lojalne dla tych, którym już zaufały. Pracowitość, to kolejna ich cecha. Kiedy zaczną coś robić, to wkładają w to całe serce. Oprócz tego, są to przeważnie osoby optymistyczne i pełne pasji.

Oczy piwne / orzechowe

Kolor ten jest tak naprawdę mieszanką zieleni i  brązu. Osoby o tym odcieniu oczu są spontaniczne i uwielbiają się bawić. Nie znoszą monotonni i posiadają umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji. Na pewno są to osoby odważne, które nie boją się czerpać korzyści z życia. Lubią ryzyko.

Oczy brązowe

Są to osoby przede wszystkim asertywne, pełne szacunku do innych, lojalne i uprzejme. Lubią próbować nowych rzeczy w życiu i poznawać nowych ludzi. Nie przywiązują zbytniej uwagi do doczesnych dóbr, wolą naturę. Osoby o takim odcieniu tęczówek potrzebują mniej snu dla pełnej regeneracji. Szacuje się, że do pełnego wypoczynku potrzebują dwóch godzin mniej od innych. Mają jednak problemy z porannym wstawaniem. Ogólnie są to osoby radosne.

Oczy szare

Są to urodzeni przywódcy i liderzy. Odznaczają się przede wszystkim łagodnością i brakiem agresji. Osoby o szarych oczach są mądre, pełne pasji i kreatywne. Do każdego wyznaczonego zadania podchodzą poważnie. We wszystko co robią wkładają całe serce. W miłości są wytrwałe, a zdrada nie leży w ich naturze. Posiadają silną osobowość.

Oczy niebieskie

Są to osoby posiadające wewnętrzną i fizyczną siłę. Nie wdają się w konflikty i są uprzejme. Starają się uszczęśliwić wszystkich wokół. Osoby te są przede wszystkim szczere i budują długotrwałe związki, w które angażują się bardzo mocno. Są wspaniałymi obserwatorami. Mogą mieć problemy z żołądkiem, pęcherzem lub nerkami.

Oczy zielone

Posiadacze tego koloru są postrzegani przez innych jako ponętni, seksowni i tajemniczy. Są to osoby entuzjastyczne i pełne radości z życia. Czasami jednak za szybko popadają w zazdrość. Posiadają także zdolność współodczuwania, co dobrze wpływa na ich kontakty z innymi. Aura tajemniczości, związana z tym kolorem przyciąga wiele osób.

A Ty jaki masz kolor oczu? Napisz nam w komentarzu!

Co można wyczytać z Twoich oczu?
Źródło: https://favim.com/image/6775832

Źródło tekstu: http://www.littlethings.com/eye-color-personality

6 KOMENTARZE

  1. Mam niebieskie tęczówki, ale opis pasuje tylko w połowie 🙂 Owszem, nie mam w zwyczaju się kłócić, staram się być pomocna jak tylko mogę. Niestety, jestem bardzo nieśmiała, nie doceniam siebie i mam niskie poczucie własnej wartości. Przez to raczej nie jestem zbyt silna :/

    • A ja mam jakieś dziwne oczy, też niebieskie, czasem szare. Sama nie wiem już jakie, ale opis pasuje, oprócz tego że się nie kłócę, bo stawiam na swoim.

  2. Mam niebieskie i nie do końca się z tym zgadzam. Z siłą i resztą tak, ale na pewno nie z tym, że nie wdają się w konflikty. Lubię zawojować o swoje i z pewnością nie jestem cichą myszą ani pantoflem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj