8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Sprawdź, jakie cechy możesz w sobie zmienić dla chłopaka.

Zazwyczaj wszędzie mówi się o tym, że nie należy się zmieniać dla kogoś (a już na pewno nie dla chłopaka), a jeśli ktoś od nas oczekuje zmian, to znaczy że nas nie akceptuje i najlepiej zakończyć taką znajomość. Po części się z tym zgadzamy, ale jednak nie do końca. Istnieją bowiem pewne cechy charakteru, nad którymi warto pracować i to właśnie o nich chcemy dziś napisać.

Co warto w sobie zmienić?

#1. Obrażanie się

Z pewnością skłonność do częstego obrażania się nie jest cechą pozytywną, więc jak najbardziej możesz to w sobie zmienić dla ukochanego. Każdej z nas od czasu do czasu się to zdarzy, ale najważniejsze to umieć szybko wyciągnąć wnioski i zacząć rozmawiać, żeby rozwiązać problem.

#2. Spóźnialstwo

Jedni się spóźniają, inni są zawsze przed czasem. Być może tłumaczysz sobie swoje zachowanie tym, że po prostu masz taki charakter, ale jeśli Twój ukochany denerwuje się, że musi wiecznie na Ciebie czekać, to warto, żebyś zaczęła nad sobą pracować. Uwierz, że skorzystacie na tym oboje.

#3. Marudzenie

To oczywiste, że każda z nas lubi sobie od czasu do czasu ponarzekać, ale większość chłopców tego nie lubi. Czy warto zmieniać to w sobie ze względu na nich? Oczywiście! Gdyby na świecie były same marudy to ciężkie mielibyśmy wszyscy życie 🙂

#4. Brak zdolności kulinarnych

Okej, talent (np. do gotowania) się ma lub nie, ale zawsze można pracować, żeby rozwinąć swoje umiejętności. Czy powinnaś uczyć się gotować dla chłopaka? Mamy równouprawnienie, więc uczyć możecie się razem 🙂 Warto jednak, żebyś w tym wypadku pomyślała o sobie. Co zrobisz, jak zostaniesz sama w domu i z jakiegoś powodu nie będziesz mogła nic kupić? Albo jeśli wpadną do Ciebie niezapowiedziani goście? Naucz się chociaż kilku przepisów, z których w razie czego przygotujesz smaczne potrawy.

#5. Przeklinanie

Chłopcy nie lubią, gdy dziewczyny przeklinają, bo jest to mało kobiece. Jeśli widzisz, że on krzywi się za każdym razem, gdy powiesz brzydkie słowo, to spróbuj popracować nad swoją mową 🙂 Uwierz, że on to doceni i chętniej sam zacznie eliminować swoje wady, gdy zobaczy, jak Ty się starasz.

Czytaj także: Dlaczego ON unika bliskości?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj