Źródło: Pinterest

Chłopak, z którym jesteś, unika bliskości z Tobą? W tym wpisie dowiesz się, co może być tego powodem.

Każdy z nas jest inny, więc nic dziwnego, że różnią się także nasze związki. To, że ukochany Twojej przyjaciółki nie może się od niej odkleić, wcale nie oznacza, że Twój będzie się zachowywał w ten sam sposób. Co więcej nie oznacza to również, że kocha Cię mniej niż ktoś, kto afiszuje się ze swoimi uczuciami. Trafiłaś na chłopaka, który nie ?wykrzykuje? całemu światu, że Cię kocha? Sprawdź, dlaczego tak się dzieje.

Dlaczego on unika bliskości?

Przez pojęcie ?bliskość? mamy na myśli przytulanie i pocałunki, czyli po prostu dotyk.

#1. Nie lubi okazywać uczuć przy innych

Nie każdy chłopak lubi się obściskiwać przy innych ludziach. Są też i tacy, którzy wolą to robić bez naocznych świadków 🙂 Może Twój chłopak myśli o innych i woli im oszczędzić takich widoków – sama też pewnie wolałabyś nie oglądać miłosnych uniesień innych par, szczególnie jeśli byłabyś akurat singielką.

#2. Jest mu wstyd przy kolegach

Niektórzy chłopcy wstydzą się iść z dziewczyną za rękę przy kolegach. Nie oceniamy tego, choć oczywiście naszym zdaniem nie należy wstydzić się swoich uczuć. Jest też inna możliwość – on się wcale nie wstydzi, ale jego kumple się z niego nabijają, więc dla świętego spokoju woli powstrzymać się przy nich od buziaków.

#3. Nie wyniósł tego z domu

Nie zawsze rodzice uczą swoje dzieci okazywania uczuć. Szczególnie chłopcy często są wychowywani w taki sposób, że muszą być twardzi, a słowo ,,kocham” jest wręcz niemęskie. Ciężko kogoś takiego namówić na bycie wylewnym, ale oczywiście małymi kroczkami jest to możliwe. Ważne, żebyś była cierpliwa i wyrozumiała, a z czasem on powinien się nauczyć, że nie jest to niemęskie zachowanie.

#4. Ma jakiś problem

Czasami takie unikanie bliskości to stan chwilowy, który wynika np. z problemów osobistych chłopaka. Dopóki sobie z nimi nie poradzi, będzie zimny i oschły. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest po prostu szczera rozmowa, ale jeśli on nie ma na nią ochoty, to daj mu trochę przestrzeni i poczekaj, aż będzie gotowy, żeby się przed Tobą otworzyć.

#5. Nie odczuwa takiej potrzeby

Istnieje możliwość, że Twój chłopak ma taki charakter i zwyczajnie nie odczuwa aż takiej potrzeby bliskości, jak Ty. Możesz oczywiście spróbować z nim o tym porozmawiać, ale zmienianie go na siłę jest bez sensu. Spróbuj jednak dać mu do zrozumienia, że też masz swoje potrzeby i możliwe, że razem osiągniecie jakiś kompromis.

#6. Nie wie, czy Ty tego chcesz

Na świecie istnieją jeszcze prawdziwi gentlemani, którzy czekają na jasny sygnał od dziewczyny i dopóki go nie otrzymają, nie zrobią pierwszego kroku. Może Twój chłopak należy do tej właśnie grupy i potrzebuje małej zachęty.

Czytaj także: Po czym poznać, że ON kłamie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj