Jak rozpoznać kłamcę? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak sprawdzić, czy ON kłamie.

Chciałabyś sprawdzić, czy Twój chłopak jest z Tobą szczery? A może chodzi o kogoś, z kim jeszcze nie jesteś, ale bardzo byś chciała? Bez względu na to, kim ON dla Ciebie jest, jeśli obawiasz się, że on nie jest z Tobą szczery, to możesz się o tym przekonać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to sprawdzić.

Po czym poznać, że on Cię oszukuje?

Chłopcy najczęściej oszukują nas, gdy w grę wchodzi inna dziewczyna, ale nie tylko wtedy. Powodów nieszczerości może być wiele, ale męskie zachowania są w tym wypadku do siebie podobne.

#1. Jest nerwowy

My, dziewczyny, najczęściej czujemy podświadomie, że coś jest nie tak. Zaczynamy wtedy być bardziej podejrzliwe – przyglądamy się bacznie swoim drugim połówkom i zadajemy im więcej pytań, niż normalnie. Jeśli zadajesz mu pytania, a on każde zbywa lub wręcz reaguje na nie złością, to może coś jest na rzeczy.

#2. Chowa swój telefon

Jeśli do tej pory on nie był emocjonalnie związany ze swoim telefonem, ale od jakiegoś czasu możesz zaobserwować, że nie rozstaje się ze swoją komórką, to możliwe, że coś przed Tobą ukrywa. Chodzenie z telefonem do toalety nie jest jednak do końca normalne, więc warto mieć się wtedy na baczności.

#3. Nie patrzy Ci w oczy

Chłopak, który unika Twojego spojrzenia, prawdopodobnie ma coś do ukrycia i po prostu boi się spojrzeć Ci prosto w oczy. Jeśli masz obawy, że tak się dzieje w Waszym przypadku, to najlepiej po prostu go o to zapytaj.

#4. Zachowuje się ?dziwnie”

Pocą mu się ręce, podczas rozmowy ma przyspieszony oddech i nerwowo się kręci albo co chwilę się drapie? To takie drobne gesty, które świadczą o zdenerwowaniu drugiego człowieka. Jeśli Twój ukochany zachowuje się w ten sposób, choć wcześniej zachowywał się swobodnie w Twojej obecności, to w głowie powinna zapalić Ci się czerwona lampka.

#5. Dotyka się po uchu

W mowie niewerbalnej, gest ten świadczy o tym, ze osoba jest zaniepokojona. Jeśli więc masz podejrzenia, że Twój rozmówca nie jest do końca z Tobą szczery, a on zaczyna dotykać lub drapać się po uchu, to coś może być na rzeczy.

Czytaj także: Jak kłócić się z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj