Źródło: Pinterest

Jeśli chciałabyś wiedzieć, jak należy kłócić się z chłopakiem, to ten wpis jest dla Ciebie!

Być może temat tego wpisu Cię zaskoczył – no bo jak to? Przecież najlepiej nie kłócić się w ogóle z ukochanym, prawda? Jesteśmy tego samego zdania, ale niestety rzeczywistość bywa różna i sama dobrze wiesz, że nie zawsze jest tak kolorowo, jakbyśmy chciały. Uprzedzamy jednak – wcale nie zależy nam, żebyś kłóciła się ze swoim ukochanym, a wręcz odwrotnie, ale gdy już do tego dojdzie, chcemy, żebyś swoim zachowaniem zażegnała konflikt możliwie jak najszybciej.

Jak się kłócić z chłopakiem?

Uspokój się. Wiemy, że łatwiej powiedzieć, a trudniej zrobić, ale krzyki i wymachiwanie rękoma nic tutaj nie pomoże. Weź głęboki wdech lub wyjdź z pokoju i ochłoń. Zobaczysz, że poczujesz się o niebo lepiej i szybciej uda Wam się dojść do porozumienia.

Nie obrażaj chłopaka. W czasie kłótni bardzo często mamy ochotę ?dowalić” drugiej stronie. To błąd, którego nie powinnaś popełniać. Słowa potrafią naprawdę mocno zranić i nawet jeśli się już pogodzicie, on ciągle będzie miał je w pamięci.

Nie wracaj do starych spraw. Mimo tego, że jest to bardzo kuszące, to tak naprawdę cios poniżej pasa. Jeśli coś już macie wyjaśnione to nie powinnaś do tego wracać i używać jako argumentu przeciwko chłopakowi. Sama nie chciałabyś, żeby tak zrobił, prawda?

Dąż do zgody. Kłótnia to nie zawody ani żadna rywalizacja – tutaj jesteście w jednej drużynie i gracie do 1 bramki. Im wcześniej się pogodzicie, tym lepiej dla Was obojga, dlatego zrób wszystko, aby dojść z ukochanym do porozumienia.

Przeproś pierwsza. Najtrudniejsza rada na sam koniec. Ciężko jest schować dumę do kieszeni i wyciągnąć rękę na zgodę, szczególnie gdy to druga strona zainicjowała konflikt. W takiej chwili warto się jednak zastanowić – czy faktycznie nie mam sobie nic do zarzucenia? Czy nie mam za co przeprosić?

Słowo ?przepraszam” nie chce Ci przejść przez gardło? Możesz po prostu przyjść i się przytulić. Jeśli chłopak będzie chciał Cię odsunąć od siebie, spróbuj chwycić go jeszcze mocniej. A co jeśli mimo tego odejdzie? Pozwól mu na to. Być może on nie jest jeszcze gotowy, żeby się z Tobą pogodzić i musi po prostu ochłonąć.

Czytaj także: Dlaczego chłopcy zdradzają?

Źródło zdjęć:

1 KOMENTARZ

  1. Hej, świetny wpis ?
    Ale w tytule jest bład, wpis wygląda na to, że, opowiada “jak nie kłucić się z chłopakiem” niż “jak kłócić się z chłopakiem.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj