W tym wpisie przedstawimy Ci 4 filmy romantyczne, które koniecznie musisz obejrzeć.

Z pewnością chociaż raz w życiu oglądałaś jakiś film z wątkiem miłosnym. Jeżeli tak jak my lubisz takie kino, to ten wpis jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz 4 propozycje romantycznych filmów, które powinnaś obejrzeć.

#1. ?Pamiętnik?

Pamiętnik to historia pewnej miłości, która rozgrywała się kilkadziesiąt lat temu. Duke odczytuje historię, starej kobiecie cierpiącej na zanik pamięci. Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, gdy po raz pierwszy się spotkali – ich wspólne chwile, wakacje i ciężki okres, w którym miłość jego życia zniknęła na siedem lat…

#2. ?Zostań jeśli kochasz?

Mia Hall, jest nieśmiałą, a zarazem utalentowaną muzycznie nastolatką, która musi podjąć decyzję pomiędzy życiem a śmiercią. Życie Mii zmienia się o 180 stopni, gdy poznaje Adama – członka zespołu rockowego, któremu dziewczyna wpadła od razu w oko. Historia ta porusza wiele ważnych wątków z życia każdej nastolatki.

#3. ?Love Rosie?

Film opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół, którzy znają się od małego. W momencie, kiedy dorastają i kończą szkołę, zaczyna rodzić się między nimi coś więcej niż przyjaźń. Wszystko zaczyna się komplikować w momencie, w którym Alex wyjeżdża na uczelnię, a Rosie zostaje z powodu „pewnej sytuacji”, mimo wszystko uczucie między przyjaciółmi staje się z dnia na dzień coraz silniejsze.

#4. ?Zanim się pojawiłeś?

Lou, energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka, dostaje posadę opiekunki niepełnosprawnego Willa, który cudem przeżył wypadek, mimo tego stracił chęci do życia. Praca jako opiekunka nie jest łatwa. Okazuje się, że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw. Jej zadanie jest o wiele ważniejsze. Sytuacja zmienia się nieco, gdy między Willem a Lou rodzi się prawdziwe uczucie, które na zawsze odmieni życie im obojgu.

Czytaj także: Sezon ?13 powodów? #2

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj