Nie masz pomysłu co robić w ten wolny czas? Skorzystaj z naszych porad!

Każda z nas doskonale zna to uczucie, kiedy siedzi w szkolnej ławce i marzy o wakacjach. Myślimy o tym co będziemy robić i mamy mnóstwo pomysłów. Niestety, kiedy nadchodzą upragnione wakacje, większość czasu spędzamy w łóżku w telefonem w rękach. W wrześniu żałujemy, że nie zrobiłyśmy nic ciekawego i wracamy do marzeń o przyszłych feriach. W ten sposób koło się zamyka. Co możemy zrobić, żeby tak się nie stało? W tym poście podsuniemy Wam kilka pomysłów.

Co można robić w wakacje?

Jeśli dotychczas nie robiłaś w to lato niczego ciekawego, to nie marnuj więcej czasu!

Stwórz listę rzeczy do zrobienia

Może to banalne, ale zastanów się co tak naprawdę chcesz zrobić w te wakacje. Do robienia jest mnóstwo rzeczy! Jeśli lubisz tańczyć, zapisz się na kurs zumby – to ciekawe, ale także odchudzające doświadczenie. Możesz też pomóc w pobliskim schronisku dla zwierząt. A może poćwiczysz robienie zdjęć? Rusz głową!

Rozejrzyj się!

Na pewno w twojej miejscowości jest wiele ciekawych miejsc. Wypytaj znajomych o ich propozycje, a może wybierzecie się gdzieś razem? W ten sposób odkryjesz mnóstwo miejsc, o których nie miałaś dotąd pojęcia.

Rusz się!

Lato to wspaniały czas na uprawianie wielu sportów. Możesz biegać, skakać, tańczyć lub jeździć na rolkach. To wszystko rób sama, z przyjaciółką, grupką znajomych albo rodziną, a z pewnością będzie wesoło.

Zaproś znajomych

W wakacje możesz spotykać się z przyjaciółmi lub odświeżyć starszą znajomość. Teraz jest na to idealny czas, bo w ciągu roku szkolnego będziesz miała mniej czasu wolnego. W lawinie kartkówek i sprawdzianów przypomnisz sobie ten post.

Odkryj nowe pasje

Spróbuj znaleźć nowe zainteresowania. To może być wszystko! Tenis, siatkówka, jazda konna, a może pisanie opowiadań? Na pewno coś przypadnie Ci do gustu.

A Wy jakie macie pomysły na kreatywne spędzanie wakacji? Piszcie w komentarzach!

Co można robić w wakacje?Źródło zdjęć: Pexels http://emitaz.com/2016/07/20/summer-girl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj