Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Honoraty Skarbek.

Honorata Skarbek (pseudonim Honey) urodziła się 23 grudnia 1992 roku w Zgorzelcu. To polska piosenkarka oraz blogerka modowa. Sławę przyniósł jej album Honey (2011), z którego pochodzą takie hity, jak: ,,No one”, ,,Sabotaż” czy ,,Runaway”. W roku 2013 wystąpiła jako support przed koncertem Justina Biebera w Łodzi.

Ewolucja stylu Honoraty Skarbek

Gwiazda jest twarzą marki odzieżowej MOODO oraz ambasadorką marki C-Thru, produkującej perfumy. Wystąpiła również w pokazie Violi Piekut. W roku 2012 założyła własną markę odzieżową Soul Bird, jednak obecnie nie sprzedaje żadnych produktów.

Honka na początku swojej kariery (2011) nosiła długie, proste włosy i przedziałek na boku. Jej makijaż nie był tak perfekcyjny, jak dziś, dlatego na niektórych zdjęciach ciężko ją rozpoznać. Gwiazda miała również grubsze uda niż obecnie, jednak to nie przeszkadzało jej w ich eksponowaniu. Jeśli chodzi o stylizacje to obowiązkowo zakładała obcasy i często odsłaniała nogi lub brzuch. Ulubiony kolor: beżowy.

Ewolucja stylu Honoraty Skarbek

W kolejnych latach Honorata przeszła ogromną metamorfozę. Wpierw skróciła włosy do średniej długości, a następnie ścięła je do uszu. Piosenkarka zaczęła również ćwiczyć, dzięki czemu jej nogi prezentowały się świetnie. Można było zaobserwować też pierwsze, delikatne eksperymenty z makijażem.

Ewolucja stylu Honoraty Skarbek

W roku 2015 Honorata przyciemniła włosy i zaczęła również nosić doczepy. Zmiana fryzury, makijażu i stylu (który stał się jeszcze bardziej kobiecy i seksowny), spowodowała, że fani zaczęli zarzucać jej, że kopiuje styl Kylie Jenner. Honey jednak stanowczo temu zaprzeczyła.

Ewolucja stylu Honoraty Skarbek

Kolejny rok można nazwać rokiem metamorfoz. Piosenkarka często zmieniała kolor włosów oraz fryzurę, więc prawdopodobnie były to lekko oszukane zmiany. Jej makijaż stał się bardziej wyrazisty i faktycznie momentami przypominała Kylie, co nie zmienia faktu, że wyglądała bardzo ładnie w każdym wydaniu.

Ewolucja stylu Honoraty Skarbek

W tym roku Skarbek postawiła na miodowy blond i prostą grzywkę, którą często zaczesuje na boki, odsłaniając czoło. Nowa fryzura sprawiła, że jej twarz wygląda na nieco bardziej okrągłą. Gwiazda niedawno wystąpiła na okładce magazynu Shape i pochwaliła się świetną formą. Jesteśmy ciekawe jakim jeszcze wizerunkiem nas zaskoczy.

Co myślicie o stylu Honey i czy Waszym zdaniem jest podobna do Kylie? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Honorata_Skarbek || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj