Nudzisz się w domu i nie masz pomysłu co ze sobą zrobić? Sprawdź, co można robić wiosną!

Nareszcie mamy długo wyczekiwaną przez nas wiosnę! Przyroda budzi się do życia, temperatura wzrasta, słońce świeci i chce się żyć, a Ty… nie wiesz co robić? Nie żartuj! Odłóż telefon, wyłącz laptopa (tylko najpierw doczytaj do końca!) i skorzystaj z naszych porad!

#1. Wyjdź na dwór! To jasne – jest pięknie i ciepło, więc nie ma co zamulać w domu. Umów się z przyjaciółką, a jeśli nie, to zabierz rodzeństwo, rodziców lub psa i idź na spacer! Najlepiej gdzieś, gdzie jest cisza i spokój. Naciesz się naturą. Zapleć wianek, zrób bukiet z polnych kwiatów lub po prostu obserwuj chmury na niebie. To świetny sposób na naładowanie baterii.

#2. Zacznij ćwiczyć. W tym wypadku możesz połączyć jedno z drugim – ćwicz na dworze 🙂 Możesz biegać, jeździć na rowerze lub rolkach, maszerować albo korzystać z siłowni na świeżym powietrzu. Nie dość, że się dotlenisz, to uwolnisz endorfiny, co sprawi, że będziesz szczęśliwsza. Warto też trochę się poruszać, żeby zgubić kilka kilogramów i ujędrnić skórę przed wakacjami.

#3. Zacznij realizować któreś z noworocznych postanowień. Jeśli zrobiłaś sobie listę i o niej zapomniałaś, to jest to idealny moment, żeby do niej zajrzeć. Zacznij od pierwszego punktu albo od ostatniego 🙂 To mało istotne! Ważne, żeby zmobilizować się do działania i pod koniec roku z dumą móc powiedzieć sobie samej ?dobra robota?. Nie zrobiłaś żadnej listy? Stwórz ją teraz! Nie musi być rozbudowana. Wystarczy kilka podpunktów, ale takich, które są realne do zrobienia.

#4. Zaplanuj wakacje. Wiosna to dobry moment, żeby zacząć planować wakacyjne wyjazdy. Porozmawiaj też z koleżankami o ich pomysłach. Jeśli martwi Cię brak pieniędzy, pomyśl o jakiejś dorywczej pracy. Nie masz możliwości dorobić? Odwiedź rodzinę choć na parę dni – to zawsze jakaś odmiana 🙂

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here