Zastanawiasz się, co najczęściej robią pary z długim stażem? W tym wpisie znajdziesz najróżniejsze zwyczaje par, od tych słodkich, po te mniej fajne.

Im dłużej jesteśmy w związku, tym lepiej poznajemy tę drugą osobę i bardziej zbliżamy się do niej. To właśnie sprawia, że pary z długim stażem, zachowują się nieco inaczej niż te, które są razem od niedawna. W tym wpisie przedstawimy Wam kilka najczęściej spotykanych zachowań par z długim stażem.

Co robią pary z długim stażem?

#1. Mają swoje własne powiedzonka i gesty. Pary z długim stażem mają takie wspólne teksty oraz zachowania, które rozumieją tylko oni. Dla ich otoczenia może to się wydać dziwne, ale dla nich to zupełnie naturalne.

#2. Wchodzą sobie do łazienki. Wiele par nie widzi w tym nic złego, choć naszym zdaniem nie wszystko należy robić wspólnie, ale co kto lubi.

#3. Czytają swoją korespondencję. Oczywiście odbywa się to za pozwoleniem. Często zdarza się też, że odbierają telefon tej drugiej osoby, gdy właściciel aparatu jest w innym pomieszczeniu. Takie zachowania w świeżym związku raczej by nie przeszły.

#4. Trochę mniej dbają o higienę. Na początku każdy stara się z całych sił – olśniewający wygląd, wydepilowane ciało, dobrana bielizna. Z czasem zdarza się jednak pokazać drugiej osobie w nieumytych włosach lub dziurawej skarpetce. Czy to coś złego? Niekoniecznie, ale oczywiście warto cały czas dbać o siebie i starać się być atrakcyjnym w oczach tej drugiej osoby.

#5. Chodzą po domu w dresie. Gdy już czujemy się przy tej drugiej osobie bardziej swobodnie, to często widać to również po naszym stroju. Dawniej pokazanie się w legginsach i starej koszulce byłoby nie do pomyślenia, a teraz nie ma w tym nic strasznego.

#6. Mają swoje przyzwyczajenia. Smsy na dobranoc, maratony filmowe w piątkowe wieczory albo sesje zdjęciowe na każdą rocznicę – to może być tak naprawdę wszystko!

#7. Dogryzają sobie. Choć w nowych związkach takie wzajemne dokuczanie również się pojawia, to jednak częściej praktykują je pary z dłuższym stażem.

#8. Robią TO w skarpetkach. Na początku śmieją się ze wszystkich, którzy tak robią, aż w końcu sami trafiają do tego grona. Taka kolej rzeczy 🙂

Co byście dodały do naszej listy? Piszcie w komentarzach!

Co robią pary z długim stażem?

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj